GERMANY  united kingdom  Flag of Russia-30x20b
Hledat

O nás

Agionet Plzeň - webdesign studio

Tvorbě webových aplikací a dalších prezentací se věnujeme od roku 1999. Díky našemu aktivnímu týmu specialistů z mnohých oblastí vyvíjíme profesionální internetové projekty různého zaměření. 

Udržujeme mladý vývojový tým se staršími zkušenými projektovými managery a profesionály v oblasti navrhování funkčních kvalitních webů. Nebojíme se zapojovat nové metody, ale vždy nám jde především o většinového návštěvníka (persónu/persóny), aby se na webu snadno vyznal a aby mu byl web "sympatický". Víme, že naše know-how je již bohaté a dobré, proto klientům radíme a doporučujeme. Pokud klient požaduje něco, co webu "ubližuje", tak neváháme mu to otevřeně říci a nalézáme společně lepší řešení. Baví nás vymýšlet a tvořit. Nebaví nás dlouho čekat na podklady, na reakce klienta.

Konzultujeme a vytváříme webové prezentace s využitím našich bohatých zkušeností, ověřených technoligií, redakčního systému Joomla,... Zkoušíme nové pokrokové iniciativy a implementujeme je v praxi. Propojujeme naše řešení s aplikacemi třetích stran (např. napojení eshopu na Váš ekonomický systém, platební online systémy, ERP systémy...). Udržujeme dlouhodobé vztahy s klienty a zajišťuje jim zabezpečení, rozšiřování, online marketing atd. Nasloucháme Vám a rychle reagujeme na Vaše potřeby. Zkrátka jsme tu pro všechny, kteří hledají profesionální tvorbu webů s komplexními službami.

Agionet Plzeň

Společenství Agionet vzniklo již v roce 1999 jako sdružení grafiků a programátorů. Přelomovým byl rok 2007, který přinesl větší profesionalizaci společně se založením Agionet s.r.o. a náborem nových pracovních sil.

Od začátku se věnujeme webovému designu, počítačové grafice + 3D animaciprogramování. S příchodem nových specialistů jsme rozšiřovali naše činnosti o flash animace, 3D modelování, tvorbu videa i televizních pořadů, programování velkých systémů atd. Jsme dynamickou společností neustále sledující trendy v oblasti webových prezentací a aplikací. Díky tomu Vám nabízíme komplexní služby v oblasti elektronické prezentace, interneových služeb a vývoji aplikací. Své dlouhodobé zkušenosti nabízíme i v oblasti Internetového Marketingu (SEO, propagační kampaně, vyhodnocování, poradenství, správa obsahu, …).

Celý článek...

Přispíváme | Podporujeme | Sponzorujeme

Přispíváme na některé zajímavé projekty, které se nám líbí:

dětské zájmové weby: talentarium.cz, skola-pri-fn-plzen.cz, sportovnimsplzen.eu, tatosundejkravatu.cz, amorela.cz, skiseptem.cz, detska-nefrologie.cz (jen sezonně na konference), …

umělecké a charitativní projekty: lukova-kostel.cz, fajn-kapela.cz, art-rkc.com, jirimiklo.com, jakubhadrava.cz, …

sportovní a zdravotní aktivity: domovinka.cz, fyzioterapie-pro-deti.cz, moxie-pohybove-studio.cz, lymfodrenaze-masaze-plzen.cz, …

Celý článek...

Vlastní projekty

Od roku 2008 se naše společnost začala věnovat i jiným odvětvím, než je programování a webdesign na zakázku. I když naše zkušenosti v nich velice dobře využíváme. Zřídili jsme a provozujeme následující projekty a několik dalších webových stránek... 

Celý článek...

Kontakt, adresa

AGIONET s.r.o.

Ing. Václav Vojtěch, manažer obchodu
Ing. Václav Vojtěch, manažer obchodu
Martin Kotouc portret 185x250
ing. Martin Kotouč, jednatel

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
web: www.agionet.cz

tel.: 773 937 372 (firemní linka)
tel.: 604 205 041 (manažer obchodu)
tel.: 777 262 271 (Martin Kotouč, jednatel)
tel.: 777 885 842 (správce serverů J.Hlaváč)

Prokopova 27, Plzeň 301 35

IČO: 27980863, DIČ: CZ 27980863
spis. zn. C 19920 u rejstříkového soudu v Plzni

Celý článek...

Všeobecné obchodní podmínky společnosti Agionet s.r.o.

1 Smluvní strany

Agionet s.r.o.
Se sídlem: Prokopova 27, Plzeň
IČ: 27980863, DIČ: CZ27980863
spisová značka C 19920 vedená u rejstříkového soudu v Plzni
(dále jen „Dodavatel“)

Klient
Klientem se pro účely těchto podmínek rozumí každý subjekt (Objednatel), který provede písemnou objednávku služeb prostřednictvím www prezentace Dodavatele, poštou, telefonicky, osobně nebo jiným Dodavatelem akceptovaným způsobem.
(dále jen „Klient“)

Celý článek...

Společnosti, které nám svěřili tvorbu prezentace / aplikace (VÍCE V REFERENCÍCH)

pilsner urquell logo grey panasonic logo 100px grey scott logo grey univerzita karlova grey hannah logo 100px grey primalex logo grey stock plzen logo 100px grey zcu logo 100px grey techmania gray 100px divadlo alfa logo 100px grey Okal zoo Plzen rodenstock Plzensky kraj2 cesky truhlar Kozeluha