GERMANY  united kingdom  Flag of Russia-30x20b
Hledat

Naše projekty

Vlastní projekty

Od roku 2008 se naše společnost začala věnovat i jiným odvětvím, než je programování a webdesign na zakázku. I když naše zkušenosti v nich velice dobře využíváme. Zřídili jsme a provozujeme následující projekty a několik dalších webových stránek... 


 

Dotykový displej a prezentace (www.dotykovy-system.cz)

logo_dotyk_2Pojďte spolu s námi okusit kouzlo dotyků pro ovládání počítačů a další moderní techniky. Představte si, že všechny informace, které můžete mít, jsou nyní na dosah konečků Vašich prstů... To umožňuje náš DOTYKOVY-SYSTEM.CZ.

Důvodem pro volbu dotykového ovládání je jeho přirozenost, neboť nejjednodušším a nejvíce intuitivním způsobem, jak si o něco řekneme je, že na daný objekt ukážeme, případně se ho dotkneme. Zkrátka k ovládání takovýchto zařízení potřebujeme jen to, co má valná většina z nás už od narození, a to jsou ruce, konkrétně prsty.


 

ERP-e Ekonomický a logistický webový systém pro střední společnosti (www.erp-e.cz)

erp-e-bannerHodně zajímavá se nám nyní zdá nabídka pro malé a střední společnosti, které doposud svou agendu organizují pomocí excelových tabulek, wordových dokumentů, šanonů, ústřižků a poznámek na papírcích.

My Vám nyní nabízíme vše v jednom uceleném programu-aplikaci fungujícím na internetu (popř. intranetu/LAN). Tento systém patří mezi tzv. ERP systémy (Enterprise Resource Planning /ERP/ je informační systém, který integruje a automatizuje velké množství procesů souvisejících s produkčními činnostmi podniku; zahrnuje v sobě moduly pro komplexní řešení správy společnosti: výroba, logistika, distribuce, správa majetku / sklad, prodej, fakturace a účetnictví) – více na vlastních webstránkách ERP-E.CZ.


 

Zvýhodněné již hotové www stránky připravené k naplnění

www-balicekAgionet přichází s výhodnými balíčky WWW PRO…, v rámci kterých obdržíte vše potřebné pro svou základní prezentaci ve světě internetu. Balíčky jsou odladěné pro jednotlivé obory činností tak, aby co nejvíce vyhovovali jak Vám, majitelům, tak Vašim klientům a návštěvníkům nejen stránek.

Díky spojení několika nástrojů a služeb z oblasti internetového marketingu do jednoho balíčku Vám můžeme nabídnout velice lákavou cenu v porovnání s pořízením každé služby či nástroje jednotlivě. Navíc máte výhodu 1 poskytovatele, což šetří Váš čas a peníze ještě více.

Proč se výhodné balíčky www pro… vyplatí?

 • všechny důležité základní služby a nástroje pohromadě
 • profesionální práce s přátelským jednáním a prozákaznickým přístupem
 • výrazně nižší pořizovací cena než při pořizování zvlášť – ušetříte leckdy až 55 % z běžné ceny!
 • nízké provozní náklady – stránky si můžete jednoduše sami spravovat
 • výhoda 1 dodavatele – není třeba komunikovat s více firmami a ztrácet tak čas a peníze
 • přístup ke kvalitnímu poradenství v oblasti internetového marketingu
 • v rámci balíčku slevy na další služby
 • vysoká adaptibilita – možnost balíčky individuálně přizpůsobit, rozšířit, pozměnit dle Vašich přání a požadavků

Máte dotaz, připomínku nebo chcete provést nezávaznou objednávku? KONTAKTUJTE NÁS!

Podrobnější nabídku najdete v sekci: Zvýhodněné balíčky.


  

Elektronická PF přání (www.e-pf.cz)

e-pf logoJiž několik let děláme pro naše zákazníky animovaná PF. Od sezóny 2009/2010 jsme pro tato přání vytvořili samostatnou webprezentaci, naši nabídku rozšířili a pro sezónu aktuální ji oblékli do nového :-). Na E-PF.CZ naleznete nejen animované novoročenky, ale i elektronické pohlednice (e-pohlednice), tištěná PFnovoroční přání na zakázku.

mrazik thumb1Elektronické přání má nesporné výhody:

 • je ekologické
 • je finančně výhodné
 • je moderní
 • můžete jej poslat na poslední chvíli

Chcete-li být netradiční, připravíme Vám animované PF – možná je i minihra, novoroční přání k rozesílání e-mailem, obrázkové novoročenky pro tisk nebo originální PF přání na míru přímo dle Vašich představ.

 


 

Na jedné lodi (www.najednelodi.cz)

- projekt byl vázaný na jednu konkrétní zaměstnankyni, která je již jinde a věnuje se více psychologické-poradenské praxi a tak projekt skončil.

 


 

Darek-pro-logo-150pxDárek pro... (www.darek-pro.cz)

Od ledna 2008 jsme začali rozvíjet projekt DAREK-PRO.CZ, jehož hlavním artiklem jsou zážitky. 

Projekt byl vázaný na jednu konkrétní zaměstnankyni, která je již jinde a věnuje se více psychologické-poradenské praxi a tak projekt skončil.

 


 

webdesign-plzen.cz

Protože tvorba webových stránek je pro nás klíčový obor, vytvořili jsme pro něj samostatné webové stránky, které jsou pojaté stylem "flat design" téměř i "one page" - podívejte se: www.webdesign-plzen.cz


Další námi provozované webové stránky:

byt-druzstvo.czcinska-polevka.czdomoremist.cz atd.

Společnosti, které nám svěřili tvorbu prezentace / aplikace (VÍCE V REFERENCÍCH)

pilsner urquell logo grey panasonic logo 100px grey scott logo grey univerzita karlova grey hannah logo 100px grey primalex logo grey stock plzen logo 100px grey zcu logo 100px grey techmania gray 100px divadlo alfa logo 100px grey Okal zoo Plzen rodenstock Plzensky kraj2 cesky truhlar Kozeluha