GERMANY  united kingdom  Flag of Russia-30x20b
Hledat

Ceník

Ceník

cenik infografika

Chceme-li zboží či službu, vedle kvality nás samozřejmě zajímá cena. Kolik zaplatíte za naše služby? Každý projekt je individuální, a proto nejde vytvořit univerzální ceník. Řekněte nám své nároky na projekt a my připravíme kalkulaci. A co chtít, abyste byli spokojeni s projektem i cenou? Seznámíme Vás s nákladností různých úkonů, nabízenými způsoby spolupráce s ohledem na cenu, možnostmi úspory na projektu a dalšími podstatnými informacemi, díky kterým si lépe uvědomíte své požadavky a to, jak ovlivní konečnou cenu.

Některé služby však svou cenu mají jistou již nyní - webhosting, správa webu, některé SEO služby apod. Tyto ceníky uvádíme níže. Také Vám může sdělit naši hodinovou taxu, která je 650 Kč pro většinu nabízených prací.

K tématu: Ceník jsme Vám vybrali několik zajímavých článků, které stojí za přečtení ...

Orientační ceník - tvorba webových stránek

Často hledáte: tvorba webových stránek ceník. - Není snadné říci dopředu cenu za požadované dílo bez znalosti přesného zadání, protože každý web je jiný - originální a vy máte tisíc možností, jak ho vylepšit a odlišit od ostatních. My vám přesto nyní zkusíme ukázat některé projekty typu "tvorba webové stránky" a ceník provedených prací buď rozepsaný nebo orientační cenu za celé dílo. 

Celý článek...

Komfortní a ideální způsob vývoje s dopadem na cenu

Zvolíte-li si komfortnější způsob realizace projektu, můžete zasahovat do jeho vývoje. V každém kroku ovlivňujete směřování Vaší prezentace. Konzultujete s programátory a designery jejich práci a přidáváte další požadavky. Poskytneme Vám své dlouholeté know-how, které bude pro Váš projekt cenným přínosem. Říkejte nám průběžně své představy a my najdeme tu nejlepší cestu, jak je realizovat. Za tento způsob vývoje zaplatíte sice více, ale výsledek bude o to lepší.

Celý článek...

Jak na efektivní projekty bez prodražování

Chcete ušetřit na tvorbě projektu? Seznamte se nejdříve s faktory mající vliv na zvyšování ceny a náročnosti jeho vývoje. Lépe si rozmyslíte, jakou finální podobu by Váš projekt měl mít. Připravili jsme manuál, který Vám pomůže šetřit finance a zároveň vytvořit prezentaci co nejefektněji. 

Celý článek...

Ukázkový ceník – tvorba webových stránek

Moxie pohybové studio

Pro pohybové studio Moxie jsme realizovali webové stránky na platformě redakčního systému Joomla s využitím RocketTheme šablony a rozšiřující komponenty Phoca Maps pro správu vyhledávání na mapě, komponentu ACYmailing pro Newslettery, XMAP pro sitemap a mnoho různých modulů. Optimalizováno pro prohlížeče Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Safari, Opera. V následujícím přehledu vidíte jednotlivé ceny prací a ukázku, jak mohou vypadat jednoduché webové stránky pěkně a profesionálně.

Celý článek...

Ceník webhostingu

Vaši prezentaci umístíme na kvalitní server připojený na českou páteřní sít, aby byla zajištěna rychlá komunikace odkudkoli z ČR, ale i ze světa. Služba obsahuje zřízení mailových schránek, www služby, FTP připojení, PHP + MySQL, Cron, CGI, zálohování až 30 dní zpět, ... + případně i možnost vlastní administrace těchto služeb. Nabízíme pouze PLNÝ webhosting se vším. Neděláme slabší varianty. 

Již nabízíme pouze rychlý SSD server. Cena se řídí dle obsazenosti diskového prostoru Vašich dat na serveru.

Celý článek...

SEO optimalizace cena - ceník

Poskytujeme služby v oblasti internetového marketingu, orientujeme se na optimalizaci pro vyhledávače (SEO – Search Engine Optimization), tvorbu www stránek přesně na míru s důrazem na lepší přístupnost pro návštěvníky a to především lepším umístěním ve vyhledávání.

Celý článek...

Správa Vaší webprezentace + SEO služby

Protože vytvořením webových stránek naše práce nekončí a časem vždy vznikne potřeba web kontrolovat a aktualizovat, přicházíme s nabídkou pravidelné údržby a aktualizace webstránek. Prostřednictvím redakčního systému zvládnete většinu činností pravděpodobně sami, ostatní můžete nechat na nás. Je možné se dohodnout na různých úrovních poskytovaných služeb. Ceny za údržbu a správu web stránek jsme rozepsali i v článku Údržba a správa stránek. V následujícím textu uvádíme tabulku různých balíčků se zaznamenámím jaké všechny služby zahrnuje. 

Celý článek...

Dárkový poukaz Agionet

Získejte Dárkový poukaz!

Při realizované zakázce nad 5 000 Kč od nás dostanete dárkový poukaz.
Poukaz můžete využít na tvorbu webových stránek, programování a dalších služeb v celkové ceně nad 5 000 Kč.

Poukaz můžete také věnovat svým přátelům nebo klientům.

Celý článek...

Lyoness – Agionet – partnerská sleva

Agionet poskytuje slevu partnerům s věrnostní kartou Lyoness!

Vstupte do rodiny našich spokojených zákazníků, získejte věrnostní kartu a tím i výhody.

Snadno Vás zaregistrujeme ještě před první platbou za naše služby a tuto slevu Vám hned načteme na Váš nový účet.

Celý článek...

Ceník - Aktualizační správa

Aktualizační správa - zvýšení zabezpečení webu díky pravidelné aktualizaci CMS Joomla 

Máte web na CMS Joomla, který obsahuje běžné komponenty a je provozován na našem hostingu? Nabízíme Vám službu, která bude udržovat Váš web v dobré kondici a zabezpečený tak, aby se maximálně snížila možnost jeho napadení či zavirování.

 

Cena 200 Kč měsíčně

 

Za tuto cenu dostanete následující:

  • Nastavení CMS Joomla pro vyšší stabilitu a snížení rizika napadeníí
  • Pravidelné bezpečnostní aktualizace jádra CMS Joomla
  • Instalace a následné aktualizace bezpečnostní komponenty RS firewall
  • Bezpečnostní aktualizace důležitých komponent (například K2, JCE)

 

V případě, že i přes naší snahu dojde k napadení či zavirování webu, řešení tohoto problému je již v ceně.

 

Pro objednání služby přejděte na tento formulář 

 

Správa webu - individuální plán pro náročné klienty

Tuto službu připravujeme vždy na míru konkrétnímu klientovi. Provozujete e-shop, vkládáte denně obsah a máte komponenty s náročnějšími funkcemi? Stačí vyplnit formulář níže a nebo zavolat a postavíme Vám službu na míru.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

 

Celý článek...

Společnosti, které nám svěřili tvorbu prezentace / aplikace (VÍCE V REFERENCÍCH)

pilsner urquell logo grey panasonic logo 100px grey scott logo grey univerzita karlova grey hannah logo 100px grey primalex logo grey stock plzen logo 100px grey zcu logo 100px grey techmania gray 100px divadlo alfa logo 100px grey Okal zoo Plzen rodenstock Plzensky kraj2 cesky truhlar Kozeluha