GERMANY  united kingdom  Flag of Russia-30x20b
Hledat

Grafika

grafika portfolio

 

Grafika, webdesign ...

Chybí Vaší firmě jednotný vizuální styl? Svěřte nám firemní corporate identity. Posune Vaší firmu dál. Připravujeme rovněž grafické návrhy pro tiskoviny (DTP) - loga, letáky, plakáty, billboardy atd. Zkušenosti máme i s kompletním designem pro multimediální projekty či dotykové kiosky. Rádi byste zpříjemnily a zpřehlednily naprogramované internetové aplikace? I s tím si hravě poradíme.

Naším hlavním oborem jsou webové stránky. Při jejich tvorbě se velkou měrou zaměřujeme na funkční design a celkovou uživatelskou přívětivost. Lidé se tak budou na Váš web rádi vracet. Zkrátka ať už potřebujete vytvořit jakýkoliv grafický návrh, jste tu správně.

K tématu: Grafický design a webdesign jsme Vám vybrali několik zajímavých článků, které stojí za přečtení ...

Tvorba webových stránek s administrací

Investice do profesionální tvorby webových stránek s administrací se vyplatí. Možná se i Vám někdy stalo, že Vás od spolupráce s nějakou firmou odradila nízká úroveň jejích internetových stránek. Nedopusťte, aby se to stalo i Vám. Získejte bezpečné, funkční a přehledné řešení mající profesionální webdesign, SEO optimalizaci a propojení s moderními technologiemi (např. Joomla). Připravujeme prezentace různého zaměření i rozsahu. Spolehněte se na naše zkušenosti a získejte webovou prezentaci padnoucí na míru Vašemu projektu.

Celý článek...

Template – grafické šablony - Joomla design

Jak se jednoznačně identifikovat webovou prezentací? Odpovědí je originální template, tj. grafická podoba internetové stránky. Grafická šablona bude vycházet přesně z Vašeho oboru, odlišíte se od konkurence a lépe vzhled svého webu propojíte s designem Vaší značky. Podpoříte tak sílu firemní identity.

Celý článek...

Responzivní design

Tvorba mobilního webu

Responzivní design poskytuje při zobrazování stránky optimalizaci pro všechny druhy zařízení, jimiž weby prohlížíme. Jednotlivé části u mobilního webu se zmenšují a případně se přeskládají tak, aby byla plocha co nejlépe využitá. Umožňujete uživatelům prohlížet si Váš web pohodlně odkudkoliv – z PC, mobilu i tabletu? Stále více lidí si prohlíží a bude prohlížet webové prezentace nejen z počítače. Myslete na to při tvorbě webů.

Celý článek...

Tvorba designu webové aplikace Vašeho projektu

Naprogramovali jste skvělou webovou aplikaci, ale stále tomu něco chybí? Zaměřte se na příjemný vizuální dojem - "facelifting". Uživatelé vybírají webové aplikace podle vzhledu. Profesionální tvorba webdesignu pozvedne Vaší prezentaci. Bude přehlednější, funkční a zbavíte se velkého množství textových informací a dalších prvků znepřehledňujících web.

Celý článek...

Příprava tiskových materiálů

Jak propagujete svou firmu? Propagace by měla probíhat na různých úrovních. Nezapomínejte na tiskoviny. I v dnešní „internetové době“ mají svůj význam. DTP (desktop publishing) Vám poskytne veškerou tvorbu tiskovin v potřebné velikosti a kvalitě. Do DTP spadá tvorba vizitek, hlavičkových papírů, brožur, kalendářů, billboardů a dalších propagačních materiálů. Dejte o sobě vědět vhodnými tiskovinami.

Celý článek...

Corporate image – Corporate design

Úspěšná firma by měla být jednoznačně identifikovatelná. A právě k tomu slouží corporate design neboli corporate image, někdy se označuje i jako corporate identity (firemní identita), ale to je širší nadmnožina (popíšeme dále). Nejvhodnějším českým ekvivalentem je jednotný vizuální styl, tj. soubor snadno rozeznatelných, originálních znaků - logo, firemní barvy, slogan atd. Grafické návrhy a zpracování firemního stylu Vám vytoříme v několika verzích a v budoucnu jej můžeme rozšiřovat a udržovat jednotu celého grafického pojetí.

Celý článek...

Logo a jeho význam

Logo je součást Vaší značky, grafický symbol, vizuální zkratka, díky kterému si Vás lidé zapamatují, věří Vám, vyhledávají Vás, spoléhají se na Vaše produkty či služby.

Celý článek...