GERMANY  united kingdom  Flag of Russia-30x20b
Hledat

Grafika

grafika portfolio

 

Grafika, webdesign ...

Chybí Vaší firmě jednotný vizuální styl? Svěřte nám firemní corporate identity. Posune Vaší firmu dál. Připravujeme rovněž grafické návrhy pro tiskoviny (DTP) - loga, letáky, plakáty, billboardy atd. Zkušenosti máme i s kompletním designem pro multimediální projekty či dotykové kiosky. Rádi byste zpříjemnily a zpřehlednily naprogramované internetové aplikace? I s tím si hravě poradíme.

Naším hlavním oborem jsou webové stránky. Při jejich tvorbě se velkou měrou zaměřujeme na funkční design a celkovou uživatelskou přívětivost. Lidé se tak budou na Váš web rádi vracet. Zkrátka ať už potřebujete vytvořit jakýkoliv grafický návrh, jste tu správně.

K tématu: Grafický design a webdesign jsme Vám vybrali několik zajímavých článků, které stojí za přečtení ...

Tvorba webových stránek s administrací

Investice do profesionální tvorby webových stránek s administrací se vyplatí. Možná se i Vám někdy stalo, že Vás od spolupráce s nějakou firmou odradila nízká úroveň jejích internetových stránek. Nedopusťte, aby se to stalo i Vám. Získejte bezpečné, funkční a přehledné řešení mající profesionální webdesign, SEO optimalizaci a propojení s moderními technologiemi (např. Joomla). Připravujeme prezentace různého zaměření i rozsahu. Spolehněte se na naše zkušenosti a získejte webovou prezentaci padnoucí na míru Vašemu projektu.

Celý článek...

Template – grafické šablony - Joomla design

Jak se jednoznačně identifikovat webovou prezentací? Odpovědí je originální template, tj. grafická podoba internetové stránky. Grafická šablona bude vycházet přesně z Vašeho oboru, odlišíte se od konkurence a lépe vzhled svého webu propojíte s designem Vaší značky. Podpoříte tak sílu firemní identity.

Celý článek...

Responzivní design = Tvorba mobilního webu

Responzivní design poskytuje při zobrazování stránky optimalizaci pro všechny druhy zařízení, jimiž weby prohlížíme. Jednotlivé části u mobilního webu se zmenšují a případně se přeskládají tak, aby byla plocha co nejlépe využitá. Umožňujete uživatelům prohlížet si Váš web pohodlně odkudkoliv – z PC, mobilu i tabletu? Stále více lidí si prohlíží a bude prohlížet webové prezentace nejen z počítače. Myslete na to při tvorbě webů.

Celý článek...

Tvorba designu webové aplikace Vašeho projektu

Naprogramovali jste skvělou webovou aplikaci, ale stále tomu něco chybí? Zaměřte se na příjemný vizuální dojem - "facelifting". Uživatelé vybírají webové aplikace podle vzhledu. Profesionální tvorba webdesignu pozvedne Vaší prezentaci. Bude přehlednější, funkční a zbavíte se velkého množství textových informací a dalších prvků znepřehledňujících web.

Celý článek...

Příprava tiskových materiálů

Jak propagujete svou firmu? Propagace by měla probíhat na různých úrovních. Nezapomínejte na tiskoviny. I v dnešní „internetové době“ mají svůj význam. DTP (desktop publishing) Vám poskytne veškerou tvorbu tiskovin v potřebné velikosti a kvalitě. Do DTP spadá tvorba vizitek, hlavičkových papírů, brožur, kalendářů, billboardů a dalších propagačních materiálů. Dejte o sobě vědět vhodnými tiskovinami.

Celý článek...

Corporate image – Corporate design

Úspěšná firma by měla být jednoznačně identifikovatelná. A právě k tomu slouží corporate design neboli corporate image, někdy se označuje i jako corporate identity (firemní identita), ale to je širší nadmnožina (popíšeme dále). Nejvhodnějším českým ekvivalentem je jednotný vizuální styl, tj. soubor snadno rozeznatelných, originálních znaků - logo, firemní barvy, slogan atd. Grafické návrhy a zpracování firemního stylu Vám vytoříme v několika verzích a v budoucnu jej můžeme rozšiřovat a udržovat jednotu celého grafického pojetí.

Celý článek...

Logo a jeho význam

Logo je součást Vaší značky, grafický symbol, vizuální zkratka, díky kterému si Vás lidé zapamatují, věří Vám, vyhledávají Vás, spoléhají se na Vaše produkty či služby.

Celý článek...