Agionet - nabídka spolupráce


Nabídka spolupráce s firmou Agionet s.r.o.

Dobrý den,

dovolujeme si Vás oslovit s možností spolupráce. Nabízíme Vám naše specializované služby z oblasti internetu a programování.

Budeme Vám za to platit!

Za dohodnutí zakázky Vám nabízíme 10 – 15 % provizi z dané zakázky.

Řešíme náročnější internetové projekty!

Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek a programování. Setkali jsme se již s různými specialitami webů. Zaměřujeme se na tvorbu rozsáhlejších a náročnějších webu, ale též komplexních prezentací.

 knihovna-orientacni-system-dotykovy 500px

Dotykový orientační systém, který jsme naprogramovali na zakázku pro Studijní a vědeckou knihovnu Plzeňského kraje.

Pro tvorbu webu využíváme většinou PHP platformu a redakční systém Joomla. Pro Joomlu máme nakoupené nejrůznější užitečné komponenty a moduly. Naši programátoři vytvářejí pro Joomlu další různá vylepšení, rozšíření a programují nové komponenty/moduly/pluginy.

Realizovali jsme mnoho e-shopů, které stavíme na komponentě VirtueMart, s kterou máme bohaté zkušenosti. V současné době jsme schopni sami dotvářet moduly a pluginy pro rozšiřující funkce e-shopu. E-shop jsme schopni propojit s ERP systémy, ve kterých se vede sklad zboží i účetnictví (Pohoda, Money i další).

Nabízíme též námi naprogramovaný ERP systém zaměřený na projektové řízení a pro společnosti s větším skladem, které svůj inventář i zapůjčují. Více: http://www.erp-e.cz/ 

Programujeme speciální systémy: věrnostní systémy, soutěžní a dotazníkové systémy, 360Feedback (dotazníkový systém pro hodnocení managerů, který máme hned v několika variantách). Pro specializované projekty využíváme framework Nette a vlastní nadstavbu pro rychlou tvorbu aplikace.

 

Zabýváme se také dotykovými systémy a informačními kiosky.
(
http://www.dotykovy-system.cz)

Programujeme speciální prezentační dotykové systémy spojené s HW. Např. u Regionálního muzea Nečtiny jsme dotykový systém propojovali přes USB rozhraní s plastickým modelem krajiny Nečtinska, kde rozsvěcujeme světla přímo povely z dotykového displeje. Podobně můžeme řešit i řízení prezentace dle vstupních čidel (teploměr, detekce pohybu, světla apod.). Více na: http://www.agionet.cz/prezentace/prezentacni-systemy.html

Máme připravené propojení prezentace v informačním kiosku přes vstupně-výstupního interface s téměř jakýmkoli HW zařízením.

Připravujeme též profesionální slideshow prezentace s interaktivním ovládáním a vlastní administrací. Tyto prezentace fungují jako samo běžící slideshow smyčka třeba za výlohou obchodu nebo jako reklamní kiosek uvnitř prodejny, ale pokud chce klient vidět nějakou speciální informaci nebo se posunout v prezentaci, tak může.

Od dotykových zařízení je již blízko k mobilním aplikacím pro tablety a chytré telefony, pro něž také programujeme a vytváříme design.

 

Samozřejmě programujeme na zakázku (na klíč) jakékoli nové aplikace dle přání klienta, kterému pomáháme s analýzou specifikací zadání.

erpe-projektovy-podnikovy-system-500

ERPe systém - informační systém pro správu společnosti. Umožňuje spolupráci mezi všemi zaměstnanci, přehled nad právě probíhající i plánovanou činností/ zakázkami/ projekty.

 

Věříme, že Vám budou naše dlouholeté zkušenosti přínosné.
Pokud máte zájem nebo se chcete nezávazně informovat, napište nám.
Podrobnější informace o našich službách naleznete na stránkách www.agionet.cz.

 

Za tým Agionetu s pozdravem

Facebook icon smallNovinky můžete sledovat
i na našem Facebooku: www.facebook.com/Agionet.sro

Lucie Nohová DiS.
marketingový poradce

 

Ing. Martin Kotouč
obchod a projekty

tel. 773 937 372
e-mail: info@agionet.cz

Logo

Agionet s.r.o.
www.agionet.cz

 

Nechcete již dostávat podobné maily?