Jste spokojeni se svým webem?

Jste spokojeni se svým webem?

Možná Vás to už několikrát napadlo - Váš web nepřináší takový užitek jako dříve a celkově má "rezervy". Někdy může být pomoc jednoduchá, jindy je potřebná důsledná analýza: na jaký okruh zákazníků chceme zacílit, je potřeba vytvořit novou propagační kampaň nebo snad zdokonalit grafiku a texty? Možností je mnoho a my Vám s analýzou, výběrem metody a realizací rádi pomůžeme. 

Základní rozbor aktuálního stavu webu Vám nabízíme zdarma. Stačí nám zaslat odkaz na Váš web a my Vám zpět zašleme krátkou analýzu slabin a možností, jak zlepšit návštěvnost.

Jako malou pomoc i návod jsme nově umístili na náš web přehlednou infografiku o tvorbě kvalitních webových stránek, které může být pro Vás inspirací i pochopením, jak tato oblast zvaná "webdesign" vlastně funguje. Navštivte náš web: www.agionet.cz, popřípadě pokud jste zvědaví, jak vypadají naše práce z poslední doby, navštivte: http://www.agionet.cz/tvorba-webovych-stranek-reference.html

Agionet schema tvorba webovych stranek 03

Dobrý web Vám přivede ty správné návštěvníky-klienty, kteří u Vás nakoupí a přinesou Vám zisk. Máte takto dobrý Web? Naše firma působí na trhu již 18 let, stále sledujeme aktuální novinky a snažíme se zdokonalovat.

Klikněte zde pro přehled našich služeb a získejte krátkou analýzu Vašeho webu zdarma.

Napište nám, či zavolejte a my se rádi o Vaše webové stránky postaráme.

Martin Kotouc portret 250px

Za tým Agionetu s pozdravem

Ing. Martin Kotouč
obchodní ředitel

Agionet logo design a programovni

Telefon: 777 262 271, 773 937 372, e-mail: kotouc@agionet.cz
Novinky můžete sledovat na: www.facebook.com/Agionet.sro

© 2017 Agionet s.r.o., Prokopova 27, Plzeň
Nechcete již dostávat podobné maily?