Pustili jsme se do Zotavení

Pustili jsme se do Zotavení

Právě jsme spustili web Zotaveni.cz. Jsme rádi, že si neziskové organizace Ledovec, z.s., vybrala pro svůj projekt právě nás. Chcete vědět proč? Přečtěte si referenci, kterou nám poskytla paní Alena Vrbová, která s námi za Ledovec nejvíce spolupracovala:

"Webové stránky Ledovce, z.s. o ZOTAVENÍ původně vznikly již v dubnu 2016 v jednoduché – provizorní podobě. Díky finanční podpoře Norských fondů, grafickému pojetí Pavla Botky a nikdy nekončící trpělivosti a podpoře Zbyňka Němce z Agionetu, mají od března 2017 tuto krásnou podobu. Děkujeme!"

Zotaveni cz

A komu má tento web sloužit? Podle profesora Antonyho se jedná o „hluboce osobní, jedinečný proces změny vlastních postojů, pocitů, hodnot, cílů, dovedností a rolí”. Je to způsob, jak žít spokojený, nadějeplný a přínosný život přes všechna omezení způsobená nemocí. Z poskytování sociálních služeb máme zkušenost, že se něco takového skutečně děje… Web zotavení není žádnou statickou kuchařkou podpory, jeho posláním je sdílet zkušenosti lidí se zotavením s ostatními…

Jste spokojeni s Vaším aktuálním webem?
Chcete i Vy vytvořit užitečné webové stránky, které pomohou Vaší značce?
Další reference a možnosti realizace naleznete na našem webu: www.agionet.cz

Neváhejte a objednejte se na první konzultaci.

Martin Kotouc portret 250px
Za tým Agionetu s pozdravem
Ing. Martin Kotouč
obchodní ředitel

Agionet logo design a programovni

Telefon: 777 262 271, 773 937 372, e-mail: kotouc@agionet.cz
Novinky můžete sledovat na: www.facebook.com/Agionet.sro

© 2017 Agionet s.r.o., Prokopova 27, Plzeň
Nechcete již dostávat podobné maily?