Nabídka dotykového sytému - obecně

Zapojte se do moderního světa dotyku

Vážení klienti,

rádi bychom Vám představili a nabídli jeden z našich projektů, který Vám usnadní zapojit se do moderního světa. Jedná se o dotykový orientační systém.

 

Každý, kdo se pohybuje v relativně civilizovaném světě, se stále častěji setkává s nastupujícím trendem používání všemožných zařízení, která se ovládají pouhým dotykem.

 

Takže pryč s myší a klávesnicí!

Pryč s myší a klávesnicí!

Dotykový systém se vyznačuje jednoduchostí ovládání, uživatelskou přívětivostí, svým atraktivním vzhledem a faktorem zábavnosti. Má široké možnosti praktického uplatnění. Tak neváhejte a využijte jejich výhody i Vy. Ušetří Vám čas i papírování.

 

Velmi efektivní je také použít dotykový systém v oblasti Vaší prezentace – reklamy. Je to něco nového, zábavného a poutá pozornost potencionálních zákazníků. Nabídněte jim reklamu, která bude reagovat na jejich podněty a odpovídat na jejich dotyk. Díky dotyku předstihnete svou konkurenci.

Do dotykového zařízení lze také zabudovat bluetooth vysílač, který odešle komukoliv, kdo je blízko Vašeho podniku, zprávu např. s aktuální nabídkou či akcí a tím okamžitě oslovíte a přilákáte klienty k Vám.

 

Podrobnější informace si pročtěte v přiložené PDF nabídce.

 

Logo

Za tým Agionetu s pozdravem

Lucie Nohová DiS.
marketingový poradce

Zdeněk Krejčí
obchodní manager

tel. 775 033 207
e-mail: krejci@agionet.cz

Bc. Kateřina Chvojková
obchodní manager

tel. 773 937 372
e-mail: kchvojkova@agionet.cz

 

Nechcete již dostávat podobné maily?
Přílohy
agionet_nabidka_dotykoveho-_systemu_obecne.pdf