Novoročenky 2014 elektronické PF

Chcete potěšit své vážené klienty,
obchodní partnery či své zaměstnance?

Vážený kliente, vážená klientko,

v období Vánočních svátků bychom neměli zapomínat na své Vážené klienty, obchodní partnery a zaměstnance. Potěšte je elektronickou novoročenkou.

Během předvánočního shonu nezbývá čas na shánění a vybírání novoročenek, proto si je můžete připravit již nyní a za výhodnější ceny. Rádi Vám atraktivní přání vytvoříme/připravíme. O Vánocích pak stačí jen odeslat.

e-pf

  

Elektronické PF můžete rozesílat, kolikrát budete chtít. Rozesílání je snadné a rychlé. Výhodou je i dnešní moderní doba, kdy každý využívá elektronickou poštu. Vybraná novoročenka může být vystavená i na web stránkách.

Nezapomínejme, že díky e-PF šetříme naše lesy. Ale pokud jste přece jen zastánce tradiční formy PF můžeme Vám jej připravit i pro tisk.

Vyberte si ze široké nabídky motivů. K dispozici máte na výběr dvě sekce - buď statické nebo animované PF. Můžete nám také napsat text, který byste chtěli do přání umístit. Při včasném objednání Vám novoročenky připravíme i do druhého dne.

 

Chcete-li originální novoročenku, kterou nikdo jiný nezíská, nebo máte speciální požadavky, které jste v naší nabídce nenalezli, můžeme Vám vytvořit elektronické novoročenky přímo dle Vašich představ. Naše společnost Agionet se na tvorbu multimediálních prezentací a her specializuje - viz reference.

Podrobnější informace a přehled vzorů novoročenek naleznete na webových stránkách http://www.e-pf.cz/

Nákup firemního novoročního přání prostřednictvím e-pf.cz je snadné. Objednat novoročenku můžete prostřednictvím jednoduchého formuláře nebo na telefonním čísle 773 937 372 či prostřednictvím e-mailu e-pf@agionet.cz.

 

Za tým Agionetu s pozdravem

Facebook icon smallNovinky můžete sledovat
i na našem Facebooku: www.facebook.com/Agionet.sro

Lucie Nohová DiS.
marketingový poradce

 

Ing. Martin Kotouč
obchod a projekty

tel. 773 937 372
e-mail: info@agionet.cz

Logo

Agionet s.r.o.
www.agionet.cz

Nechcete již dostávat podobné maily?