Agionet - výhody pro členy Lyoness

Využijte své členství Lyoness

Vážený obchodní partnere,

využijte své členství Lyoness a uplatněte slevu 10 % na veškeré naše webové-designové služby. Stále je co zdokonalovat obzvláště v oblasti internetových prezentací, aplikací atd. My Vám s tím rádi pomůžeme.

 

Věnujeme se tvorbě internetových aplikací a multimediálních prezentací. Tvoříme webové stránky včetně redakčních systémů (Joomla) s velkým záběrem funkčnosti. Vytvoříme Vám fotogalerie, komunikační fóra, nejrůznější katalogy a e-shopy. Výjimkou nejsou ani objednávkové, věrnostní a rezervační systémy.

Lyoness

Doba jde stále kupředu a my jdeme s ní. Používáme nejmodernější technologie. Věnujeme se systémům pro dotyková zařízení, jako jsou mobilní telefony, tablety, prezentační i orientační kiosky atd. Naprogramujeme Vám dotykový systém přesně podle Vašich přání a potřeb.

 

Zajišťujeme také všechny služby spojené s internetem: webhosting, registrace, SEO/SEF, PPC reklama, internet marketing, Facebook, Google Apps atd.

 

Můžeme Vám nabídnout také fotografování produktů. Máme k dispozici profesionální ateliér. Spolupracujeme se zkušenými fotografy. Zajistíme Vám profesionální a originální fotografie Vašich produktů. Budete mít tak velmi kvalitní základy pro veškeré prezentace, které vypovídají o Vašich kvalitách.

 

Podrobnější informace naleznete na stránkách www.agionet.cz.

Pokud máte zájem nebo se chcete nezávazně informovat, napište nám, rádi Vám poradíme.

 

Za tým Agionetu s pozdravem

 

Facebook icon smallNovinky můžete sledovat
i na našem Facebooku: www.facebook.com/Agionet.sro

Lucie Nohová DiS.
marketingový poradce


Ing. Martin Kotouč
obchod a projekty

tel. 773 937 372
e-mail: info@agionet.cz

Logo

Agionet s.r.o.
www.agionet.cz

 

Nechcete již dostávat podobné maily?