DOTYK - aneb rozvoj muzeí a galerií

DOTYK aneb rozvoj muzeí a galerií

Vážení přátelé kultury,

rádi bychom Vám připomněli náš projekt DOTYK. Jedná se o dotykové prezentační a orientační systémy, které programujeme přesně na míru potřebám a přání konkrétního muzea či galerie. Prostřednictvím tohoto projektu podporujeme rozvoj muzeí a galerií.

 

Dotykový systém se vyznačuje jednoduchostí ovládání, uživatelskou přívětivostí, svým atraktivním vzhledem a faktorem zábavnosti.

 

Zvyšuje kvalitu a dostupnost informací o sbírkách pro odbornou i laickou veřejnost. Elegantním způsobem dává expozicím nový rozměr. Díky DOTYKU mají návštěvníci mnohem hlubší zážitky z prohlídky.

 

Pro ukázku, jak takový systém může vypadat, se podívejte na Dotykový prezentační systém, který jsme naprogramovali pro Regionální muzeum Nečtinywww.agionet.cz/prezentace/prezentacni-systemy.html

 

 DOTYK Nečtiny

 

S podrobnějším představením našeho projektu Dotyk aneb rozvoj muzeí a galerií jste se již mohli také setkat ve Věstníku AMG 6/2013 (v PDF strana 26)

www.cz-museums.cz/UserFiles/file/2013/Vestnik/vestnik_6_13_WEB.pdf

 

Projektu jsme věnovali i vlastní webové stránky: www.dotykovy-system.cz

 

Rádi bychom tento projekt nabídli i Vám pro Vaše muzeum či galerii a napomohli tak při jejich rozvojiPokud máte zájem nebo se chcete nezávazně informovat, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

 

Za tým Agionetu s pozdravem

 

Facebook icon smallNovinky můžete sledovat
i na našem Facebooku: www.facebook.com/Agionet.sro

Lucie Nohová DiS.
marketingový poradce

 

Ing. Martin Kotouč
obchod a projekty

tel. 773 937 372
e-mail: info@agionet.cz

Logo

Agionet s.r.o.
www.agionet.cz

 

Nechcete již dostávat podobné maily?