GERMANY  united kingdom  Flag of Russia-30x20b
Hledat

Internet

Internet

Aby naše služby byly kompletní a abychom byli schopni pro naše klienty udělat vše, co souvisí s webovou prezentací, internetovým marketingem, umístěním prezentace na server, zprovoznění dalších služeb (Google Apps, Facebook ...), proto jsme postupně do naší nabídky přidávali další služby spojené s Internetem. Některé z nich jsou ve vlastních kategoriích a dostupné z menu (např. Internet Marketing), některé důležité vypisujeme v této sekci a ostatní děláme, aniž bychom o nich nyní na webu psali. Zkuste se nás na ně dotázat.

K tématu: Internet jsme Vám vybrali několik zajímavých článků, které stojí za přečtení ...

Webhosting, serverhosting

Webhosting (případně serverhosting) je důležitým doplňkem tvorby webových stránek. Po vytvoření grafiky, programování a naplnění obsahu webových stránek je potřeba je umístit na server, který je neustále rychle připojený k internetu.

Celý článek...

Správa webu

Nemáte čas na aktualizaci a technickou či obsahovou správu webu? Uvědomujete si jaké nebezpečí hrozí Vašim webovým stránkám ze strany hackerů a spamerů? Chcete-li mít Vaše webové stránky zabezpečené a funkční - nechcete je spravovat námi. Sledujeme aktuální dění, máme k dispozici nejnovější aktualizace, reagujeme rychle a zároveň aktualizujeme pravidelně.

Celý článek...

Odvirování napadeného webu v Joomla!

Stejně jako počítače a mobilní telefony, i redakční systémy jsou dnes bohužel zranitelné, mnoho webových stránek je dnes nakaženo a stávají se hrozbou pro další počítače, hlavně pak pro jejich návštěvníky - tedy Vaše potenciální zákazníky.

Kromě toho, že pro žádnou firmu není příjemné, když jejich prezentace přenásí nákazu, ani hostingové společnosti nevidí rády, když na svých serverech hostují stránky, které rozesílají spam nebo nesou skrytou reklamu či bezpečnostní riziko.

Celý článek...

Zabezpečení webu s Joomla!

Je velice důležité mít webové stránky chráněné proti hackerům a spamerům. Naši specialisti se této činnosti věnují důkladně a nabízejí služby v následujících oblastech ...

Celý článek...

Facebook - zavedení + grafika a správa obsahu

Buďte tam, kde jsou všichni - na Facebooku. Využíváte plně jeho obrovského potenciálu pro zviditelnění své firmy, značky či produktu? Pokud ne, začněte nyní. Náklady jsou malé, zato výhody značné. I zde však platí, že by Facebook propagace musí být promyšlená a dobře cílená. Přenechejte ji proto profesionálům. My Vám nejen vytvoříme Vaší Facebook stránku s pěkným a funkční designem, ale zajistíme Vám také správu obsahu a další služby. Oslovte své stálé i nové zákazníky, získejte zpětnou vazbu a neustále zvyšujte povědomí o Vás.

Celý článek...

Tvorba zadávací dokumentace

Pokud plánujete vlastní www stránky, můžeme Vám v rámci poradenství pomoci vymyslet jejich koncept a naplánovat jejich tvorbu. Připravujete-li velký projekt, který chcete zadat třetí straně, nabízíme v rámci našich služeb vytvoření zadávací dokumentace.

Celý článek...

Společnosti, které nám svěřili tvorbu prezentace / aplikace (VÍCE V REFERENCÍCH)

pilsner urquell logo grey panasonic logo 100px grey scott logo grey univerzita karlova grey hannah logo 100px grey primalex logo grey stock plzen logo 100px grey zcu logo 100px grey techmania gray 100px divadlo alfa logo 100px grey Okal zoo Plzen rodenstock Plzensky kraj2 cesky truhlar Kozeluha