GERMANY  united kingdom  Flag of Russia-30x20b
Hledat

Kariéra a spolupráce

Provize z prodeje našich produktů a služeb (affiliate)

Agionet Vám pomůže vydělávat! Jste zdatný obchodník nebo šikovná reklamní/marketingová agentura? Máte přehled v problematice prodeje služeb a produktů spojených s webovými stránkami, programováním nebo grafikou? Tak to máme zajímavou nabídku na spolupráci právě pro Vás.

Jsme moderní, dynamická firma s více jak desetiletou zkušeností. Tvoříme weby, programujeme, animujeme, poskytujeme kompletní DTP, produkujeme videa a ještě mnohem víc. V současnosti mezi naše nejvýznamnější produkty patří:

tvorba efektivních webových stránek

  • zakázkově nebo formou výhodných balíčků, upravených pro potřeby různých oborů

vývoj a praktická aplikace informačních dotykových systémů Dotyk

  • kompletní realizace využitím vlastních, autorských aplikací

ERP systém – podniková/firemní informační agenda a kompletní správa

  • přehledná on-line firemní agenda za lákavou cenu díky open-source jádru
  • ERP systém poskytován jako služba za měsíční paušál = nejsou nutné velké investice do implementace

flash a grafika

  • tvorba flashových animací pro nejrůznější účely
  • DTP – všemožné tiskové materiály od myšlenky až po realizaci a dodání
  • tvorba grafických prvků nebo i celých brandů (spoludesign manuálu)

Jak to celé funguje?

Naše společnost Agionet nabízí široké portfolio produktů a služeb. Zároveň chceme naše produkty dostat k co nejvíce spokojeným zákazníkům. A zde právě přichází ona příležitost pro Vás – affiliate program Agionet!

Affiliate = z úspěšného obchodu s klientem, kterého zprostředkovatel přivedl, obdrží zprostředkovatel provizi na základě produktů a služeb realizovaných daným zákazníkem.

Affiliate program Agionet se skládá ze 2 složek:

  • affiliate program pro obchodníky a obchodnice
  • affiliate program pro reklamní/marketingové agentury

Affiliate program pro obchodníky a obchodnice

V rámci spolupráce bude Vaším úkolem především:

  • zprostředkování nových spokojených klientů
  • základní prezentace našich produktů a služeb klientům
  • podílení se na obchodním úspěchu Vašem a zároveň Agionetu
  • podpora image a dobrého jména společnosti

Jak bude spolupráce probíhat a jakým způsobem je stanovena odměna?

Spolupráce bude probíhat především v následujících bodech:

  • budete působit jako samostatný obchodník-zprostředkovatel
  • sami si budete obstarávat potenciální klientelu
  • klienty budete kontaktovat a prezentovat jim nabídku z portfolia produktů Agionet
  • Vaše odměna bude formou předem stanovené provizez uzavřeného obchodu
  • obchodní spolupráce mezi Vámi a Agionetem bude probíhat na základě fakturace (živnostenské oprávnění nebo jiná forma podnikání podmínkou)

Výhody pro Vás:

  • jste pány svého času = důležité jsou výsledky, ne strávený čas
  • sami sobě děláte šéfa = jako živnostník jste svobodný podnikatel / svobodná podnikatelka
  • odměna je přímo úměrná Vašim schopnostem = čím jste lepší obchodník, tím více získáte na provizích uzavřených obchodů
  • zázemí a zkušenosti společnosti s více jak 10 lety působení na trhu

Zaujala Vás naše nabídka affiliate programu Agionet? KONTAKTUJTE NÁS!

Affiliate program pro reklamní/marketingové agentury

  • zprostředkování nových spokojených klientů Agionetu
  • základní prezentace vybraných produktů a služeb Vašim klientům
    • dotykový informační systém Dotyk
    • on-line firemní agenda ERP-e
    • výhodné balíčky WWW pro… – tvorba webových stránek
    • programování, popř. práce ve flashi

Jak bude probíhat spolupráce a jaká je odměna?

  • budete působit jako obchodní partner Agionetu
  • budete oslovovat svoji stávající a potenciální klientelu
  • klienty budete kontaktovat a prezentovat jim vybrané produkty a služby z portfolia Agionet
  • Vaše odměna je formou předem stanovené provizez uzavřeného obchodu
    • affiliate program Agionet pro reklamní/marketingové agentury
  • obchodní spolupráce mezi Vámi a Agionetem probíhá na základě fakturace (živnostenské oprávnění nebo jiná forma podnikání podmínkou)

Výhody pro Vaši agenturu:

  • odměna je přímo úměrná Vašim schopnostem = čím lepší jste obchodníci, tím více získáte na provizích z uzavřených obchodů
  • profitujete více ze stávající klientely = nabídnete klientům širší portfolio zajímavých produktů a služeb
  • Agionet jako stabilní obchodní partner = zázemí a zkušenosti dané více jak 10 lety působení na trhu

Zaujala Vás naše nabídka affiliate programu Agionet? KONTAKTUJTE NÁS!

Přehled portfolia služeb společnosti Agionet ke stažení v PDF

Společnosti, které nám svěřili tvorbu prezentace / aplikace (VÍCE V REFERENCÍCH)

pilsner urquell logo grey panasonic logo 100px grey scott logo grey univerzita karlova grey hannah logo 100px grey primalex logo grey stock plzen logo 100px grey zcu logo 100px grey techmania gray 100px divadlo alfa logo 100px grey Okal zoo Plzen rodenstock Plzensky kraj2 cesky truhlar Kozeluha