GERMANY  united kingdom  Flag of Russia-30x20b
Hledat

Multimédia, flash, prezentace

Výběr kategorie referencí

Slepá mapa Plzeňského kraje - výuková hra

Znáte Plzeňský kraj a polohy jeho různých zajímavých míst? Není nad to rozšiřovat si znalosti zábavnou formou.

Slepá mapa Plzeňského kraje je prezentací umožňující hravou výuku zeměpisu uvedeného kraje. Funguje jednoduše. Zobrazí se Vám otázka a fotografie. Vy kliknete myší na místo, kde předpokládáte, že se nachází. Bude Vám spočítána odchylka a po dvaceti odpovědích se Vám ukáže jejich součet.

Výuková hra nejen umožňuje sledovat zlepšování znalostí, ale také zapisovat výsledky do tabulky na internetu a soutěžit s ostatními.

Autor: Jiří Kadeřábek

Vyzkoušejte si ukázku v okně 900x800 bodů  

Podívejte se i na naše další reference.

 

Dotykové prezentace - video ukázka

Ukázka prostředí čtyř dotykových prezentací, které vytvořilo studio Agionet v letech 2012 - 2016. Místo prstu je v ukázce použitý kurzor s kruhovým zvýrazněním. Video je bez zvuku, protože prvotně sloužilo jako pozadí k přednášce na ČVUT Praha Dejvice v rámci konference DIGI 2016.

Pokud vás naše reference zaujali a chtěli byste se více dozvědět o možnostech tvorby Multimediálních projektů, přečtěte si naše články na toto téma: Prezentace.

pilsner urquell logo grey panasonic logo 100px grey scott logo grey univerzita karlova grey hannah logo 100px grey primalex logo grey stock plzen logo 100px grey zcu logo 100px grey techmania gray 100px divadlo alfa logo 100px grey Okal zoo Plzen rodenstock Plzensky kraj2 cesky truhlar Kozeluha