GERMANY  united kingdom  Flag of Russia-30x20b
Hledat

Multimédia, flash, prezentace

Výběr kategorie referencí

Studijní a vědecká knihovna plzeňského kraje - Orientační dotykový systém

 • Galerie Obrázků
 • Nový orientační dotykový systém pro nově otevřené 2.patro vědecké knihovny jsme vytvořili na míru, dle vzniklých požadavků. Tento systém je založen na zmapování prostoru knihovny, na jehož základě byl vytvořen elektronický rozcestník, ovládaný pouze prsty přes dotykový panel, umístěný na strategickém místě v rámci knihovny proti vstupu.

  Tento elektronický dotykový panel obsahuje přehlednou interaktivní mapku dané knihovny spolu s rozcestníkem jednoduše ovládaným pouhým dotykem návštěvníkovy ruky.

  V podání firmy Agionet máme tedy k dispozici přehledný, snadno ovladatelný systém, který Vás na základě pouhého stisku na dotykovém panelu přesně naviguje, pomocí přehledné interaktivní mapky, na Vámi vytouženou sekci naší knihovny.

  O tom, jak takový orientační systém knihovny 21. století může vypadat, jak jednoduše a intuitivně se ovládá, jak je přehledný a přesný, je možné se přesvědčit v ukázkové verzi elektronického rozcestníku, který Agionet vytvořil pro potřeby Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje, na adrese www.dotykovy-system.cz/reference/vedecka-knihovna-plzen, nebo přímo osobní návštěvou v naší knihovně.

  Ukázka ve Full HD rozlišení: http://demo.agionet.cz/orientacni-dotykovy-system/

  film-menuVědecká knihovna Plzeň
  (dotykový systém)

  Dotykové prezentace - video ukázka

  Ukázka prostředí čtyř dotykových prezentací, které vytvořilo studio Agionet v letech 2012 - 2016. Místo prstu je v ukázce použitý kurzor s kruhovým zvýrazněním. Video je bez zvuku, protože prvotně sloužilo jako pozadí k přednášce na ČVUT Praha Dejvice v rámci konference DIGI 2016.

  Pokud vás naše reference zaujali a chtěli byste se více dozvědět o možnostech tvorby Multimediálních projektů, přečtěte si naše články na toto téma: Prezentace.

  pilsner urquell logo grey panasonic logo 100px grey scott logo grey univerzita karlova grey hannah logo 100px grey primalex logo grey stock plzen logo 100px grey zcu logo 100px grey techmania gray 100px divadlo alfa logo 100px grey Okal zoo Plzen rodenstock Plzensky kraj2 cesky truhlar Kozeluha