GERMANY  united kingdom  Flag of Russia-30x20b
Hledat

Nabídky

Dinopark hra a další hry

Překvapil nás pohled do statistik návštěvnosti, kde často na našich stránkách hledáte "Dinopark hra, hry". Tuto hru jsme připravovali zároveň s první variantou webových stránek www.dinopark.cz již asi v roce 2004. Abychom vám usnadnili přístup k této oblíbené hře, přidali jsme přímý odkaz na obrázek, případně je i zde: Dinopark hra.

dinopark-750px

Celý článek...

Dotykový panel a prezentace

divadlo-Alfa-dotykovy-system-440 Připravujeme stále více prezentací pro ovládání přes dotykový panel / display. Je nutné uzpůsobit ovládání dotykového panelu a celé grafické pojetí dotykové prezentace odlišně od webové stránky - k ovládání nebude k dispozici ani klávesnice ani myška, jen prsty. A možná právě proto má dotykový panel a dotykové prezentace úspěch, protože se lidem snadněji ovládají a mají větší radost z jejich prohlížení.

Oblasti dotykových systémů se věnujeme detailně a pečlivě na vlastních web stránkách: www.dotykovy-system.cz.

Některé reference máme uvedené i zde: www.agionet.cz/multimedia-flash-prezentace.html

Celý článek...

e-PF.cz

Již několik let připravuje naše společnost Agionet s.r.o. pro své zákazníky animovaná novoroční přání (PF). Naši nabídku jsme rozšířili a její samostatná webprezentace má nyní i nový design. Naleznete u nás nejen animované novoročenky, ale i elektronické pohlednice (e-pohlednice), tištěná PF a novoroční přání na zakázku.

Celý článek...

E-shop – již za 10 000 Kč

Tvorba e-shopu už není tak složitá jako v minulosti. Existuje mnoho knihoven a předpřipravených řešení, které obsahují mnoho pro e-shop užitečných funkcí. Pokud tedy využijeme jen nabízené grafické šablony, moduly a komponenty, příprava pěkného internetového obchodu Vás může přijít na pouhých 10 000 korun.

Celý článek...

E-shop – Tvorba na Joomla redakčním systému

Rozhodli jste se pro eshop? Rozmyslete si, jaký by měl mít redakční systém. Plánujete-li menší či střední internetový obchod, doporučujeme Vám Joomla + VirtueMart. Tato platforma se nám velmi osvědčila a vytvoříme Vám jejím prostřednictvím i rozsáhlý standardní eshop s košíkem, objednávkou, širokým rozdělením do kategorií, variantami jednoho zboží atd. Poznejte výhody e-shopu vytvořeném na Joomla redakčním systému.

Celý článek...

Internetový marketing

Chcete vylepšit svůj internetový marketing? My Vám s ním rádi pomůžeme. Nabízíme komplexní služby v oblasti internetového marketingu. Poradíme Vám, co bude pro Vás nejlepší. Píšeme odborné, ale především čtivé články do blogů, novinek na web, newsletterů, postů na facebook, linkedin a twitter. Texty můžeme připravit na libovolná témata. Vytvoříme Vám e-booky. Jedná se o efektivní propagační prostředky. Jsou v současné době velice žádané. Mají výhody v tom, že poskytují potencionálním klientům užitečné informace výměnou za jejich email. Prostřednictvím emailu pak můžete zůstat s potenciálním klientem v trvalém kontaktu.

Velice silným pomocníkem je též technika SEO (optimalizace pro prohlížeče), která pomáhá lepšímu umístění vašich prezentací ve vyhledávání na klíčová slova. Ale je toho mnohem více (průzkum oblasti trhu, analýza klíčových slov, propagace vašich webových stránek, ...).

Více informací v našem bloku o Internetovém marketingu.

Celý článek...

Joomla free šablony

joomla logo black V roce 2008 jsme se rozhodli, že vyzkoušíme pestrost grafický šablon Joomla template a “ošaháme” si možnosti. Stahování a využívání free joomla templates se neukázalo jako nejlepší varianta. Velice často nastaly problémy s funkčností, chováním, responzivitou apod. Proto jsme se naučili vytvářet šablony od samého základu - grafického návrhu až po sestavení html + css s Joomla funkcemi /include/. Není to až tak složité a výsledek je vždy lepší!

Celý článek...

Nové webové stránky pro cykloprodejny

Jsme národ cyklistů a podnikání v cykloprůmyslu tedy vypadá jako dobrý byznys. Cykloprodejen je nyní mnoho a zákazníků, cyklistů už tolik nepřibývá. Nastává přiostřený konkurenční boj o zákazníka. Jednou z nejúčinnějších zbraní je bezpochyby internet. Právě nyní Vám, cykloobchodníkům nabízí Agionet řešení na míru.

Celý článek...

On-line rezervační systém

Provozujete služby, v rámci kterých se zákazníci objednávají na konkrétní čas? Stále ještě zapisujete rezervace do nepřehledného papírového bloku nebo kalendáře? Máme pro Vás elegantnější řešení - moderní a efektivní on-line rezervační systém. Snadno si v něm nastavíte délku hrací doby i cenu hodin či jiných časových úseků. Má intuitivní uživatelskou administraci a oceníte také ostatní jeho funkce. Moderní online rezervační systém je jednoduchý, přehledný, efektivní, k dispozici 24 h denně, 7 dní v týdnu. Zjednodušte si systém rezervace.

Celý článek...

Orientační dotykový systém

Knihovny byly jedním z prvních veřejně dostupných kumulovaných zdrojů informací a všeobecného vědění, s historií sahající až ke starověkým civilizacím. Stejně jako se lidstvo a potažmo celá civilizace vyvíjela, nabírala během svého vývoje nové poznatky a upravovala ty stávající.

Specifikum zápisu tohoto vědění na kůže, papyrus, papír a jiné materiály si vynucovalo potřebu prostoru právě pro uchování těchto mnohdy velice důležitých svazků. Potřeba uchovávání stále většího množství písemností, mapových podkladů a jiných dokumentů si vyžadovala výstavbu stále větších a větších knihoven, kde již návštěvník prahnoucí po vědění mohl mít problém s orientací.

Celý článek...

Programování

programovani ERP

Programování: Věrnostní systém, Dotazníkové systémy, Správa a organizace provozní a ekonomické agendy malých a středních společností (ERP systém), ...

Cokoliv potřebujete vytvořit a potřebujete to mít přístupné přes internet, to vám můžeme programovat na míru... A možná to již máme vytvořené :-)

Celý článek...

Redakční systém Joomla

Velké projekty v redakčním systému Joomla je možné nyní vytvářet velice snadno, protože pro Joomlu již existuje mnoho užitečných rozšíření, která vyhovují většině požadavků na kvalitní prezentaci. A pokud nejsou, tak si je naprogramujeme. Redakční systém Joomla umožňuje jednoduchou a rychlou správu obsahu internetových stránek. Je zdarma, včetně většiny rozšiřujících modulů, komponent, pluginů a dalších nástrojů. Díky velkému množství komponentů vyhovuje většině požadavků na vývoj software.

Celý článek...

SEO optimalizace webu

Pokud začínáte = tvoříte nové www stránky a chcete se „rychle“ dostat co nejvýše ve výpisech vyhledávacích serverů (Seznam.cz, Google.com atd.), tak se dělá důkladná SEO optimalizace webu. Doporučujeme udělat alespoň následující kroky:   

  • SEO analýza klíčových slov, 
  • úpravu obsahu webu s cílem dostat klíčová slova na důležité pozice webových stránek a co nejčastěji do textů,
  • dobře upravit skryté údaje v hlavičce stránek (tzv. metadata), 
  • zaregistrovat se do oborových webů, napsat a publikovat PR články, ...
  • založit si reklamu na Sklik nebo Google Adwords,
  • pokud se jedná o e-shop, zaregistrovat se do zbozi.cz, heureka.cz a vkládat tam vlastní zboží, 
  • zaregistrovat se na Google Analytics a vyhodnocovat statistiky přístupu
Celý článek...

Super Muzik web pro kapely a zpěváky

Máme hotové kompletní řešení pro prezentování hudební skupiny nebo interpreta na internetu. Vytvořili jsme webové stránky s výběrem několika šablon a s předinstalovanými komponentami, které se kapele mohou hodit. Stačí jen naplnit obsah.

Zajistíme Vám i všechny související služby -  od výběru a registrace jména internetové adresy www (tzv. doména) přes umístění na internetový server (tzv. webhosting), a ještě Vás naučíme, jak si upravovat obsah stránek.

Vše za 8 000 Kč, ale i méně - viz naše balíčky pro muzikanty FULL nebo balíček www stránky pro muzikanty LITE

 

Vaše www stránky mohou vypadat takto:

fajn-kapela-ukazka-webu

Detaily o realizaci - v našich referencích: Fajn kapela

 

kapela-ukazka01.jpg 

DEMO s možností editace: http://demo.agionet.cz/kapela/

Více v naší sekci: Zvýhodněné balíčky

Celý článek...

Tvorba webu pro developery

Zajistěte si klienty pro svoje projekty včas, pohodlně a efektně. S podporou specializovaných webů pro stavaře, developery, realitní kanceláře od Agionetu máte nakročeno k úspěchu...

Prodej nemovitostí není jednoduchá záležitost. V případě developerů a stavařů se prodávají teprve budoucí reality/nemovitosti za nemalé finanční částky a leckdy na hypotéku. K přesvědčení potenciálního kupujícího nabízených bytů, domů, kanceláří apod., aby se stal klientem, je proto zapotřebí kvalitní prezentace a podkladová dokumentace spolu s dobrým jménem developera / stavaře / realitní kanceláře. My vám nyní takovou kvalitní a přesvědčivou prezentaci Vašich developerských projektů nabízíme – webové stránky pro stavaře, developera, realitní kancelář.

Celý článek...

Společnosti, které nám svěřili tvorbu prezentace / aplikace (VÍCE V REFERENCÍCH)

pilsner urquell logo grey panasonic logo 100px grey scott logo grey univerzita karlova grey hannah logo 100px grey primalex logo grey stock plzen logo 100px grey zcu logo 100px grey techmania gray 100px divadlo alfa logo 100px grey Okal zoo Plzen rodenstock Plzensky kraj2 cesky truhlar Kozeluha