GERMANY  united kingdom  Flag of Russia-30x20b
Hledat

Péče o klienta

Vývoj praktické webové prezentace či aplikace

Mnoho lidí, kteří se rozhodnou pro vlastní web, ho nemají promyšlený, byť si zpočátku myslí, že ano. Zadání tak mění v průběhu práce, a to je zbytečně stojí i desítky tisíc korun navíc. Řádnou přípravu proto nepodceňujte. Už během ní spolupracujte s odborníky, kteří vědí, co je nutné na začátku specifikovat a na co lidé zapomínají. Začněme společně poctivou analýzou. Ušetříte tak mnohé náklady.

Agionet a vývoj praktické webové prezentace

  • Precizní příprava: Tuto fázi lidé často podceňují. I když se však snaží na ni soustředit, kvůli absenci zkušeností s tvorbou prezentace na mnoho věcí zapomínají. Pustíte-li se do přípravy projektu s námi, promítneme do ní vše podstatné a Vy ušetříte. 
  • Vývoj webové prezentace: Postupujeme dle připravené analýzy. Výsledkem je funkční web se vším, co jsme společně naplánovali v první fázi.
  • Převzetí projektu: Zaplatíte domluvenou cenu. Nepřekvapí Vás žádné náklady navíc. A když přeci jen v průběhu zjistíte, že byste na svém webu chtěli mít něco dalšího? Řeknete nám Vaše návrhy, naceníme je a pustíme se do díla.

Vývoj webu začíná podrobnou analýzou. Pusťme se do toho společně. Předejdete domýšlení specifikací v průběhu práce, které by Vás stály zbytečné peníze.

Společnosti, které nám svěřili tvorbu prezentace / aplikace (VÍCE V REFERENCÍCH)

pilsner urquell logo grey panasonic logo 100px grey scott logo grey univerzita karlova grey hannah logo 100px grey primalex logo grey stock plzen logo 100px grey zcu logo 100px grey techmania gray 100px divadlo alfa logo 100px grey Okal zoo Plzen rodenstock Plzensky kraj2 cesky truhlar Kozeluha