GERMANY  united kingdom  Flag of Russia-30x20b
Hledat

Prezentace

Prezentace

Když se řekne prezentace, můžeme si představit projekty a další „výtvory“ různé povahy. My pro Vás připravujeme prezentace vytvářené počítačem (případně kamerou), které zůstávají v elektronické či filmové podobě. Jde o prezentační systémy, multimediální, flash a grafické prezentace, dotykové systémy, flashové hry, převedení PDF dokumentů do Flipbook, elektronická animovaná přání, produktové fotografie atd. Tvoříme prezentace, které vyhovují nárokům moderní doby a především klientů. Lidé jsou dnes zahlceni mnohými informacemi, a proto už nejde jen o to, co sdělujete, ale jak to sdělujete. Zaujměte pozornost prostřednictvím moderních technologií.

K tématu: Prezentace jsme Vám vybrali několik zajímavých článků, které stojí za přečtení ...

Prezentační systémy...

... pro informační kiosek, projektor, velkoplošnou TV

Připravujeme prezentace přímo na míru, dle přesných požadavků zadavatele. U těchto prezentací se předpokládá, že bude působit beze změny velice dlouho. Někteří klienti však potřebují prezentační systémy s administrací, které jsou hodně specifické, ale zároveň je potřebují jednou za čas upravit, doplnit, promazat.

Celý článek...

Multimediální prezentace, flash, grafické prezentace

Pod pojem „multimédia“ zahrnujeme velkou škálu prací, v nichž se propojují grafické prezentace, animace, zvuky, videa, ale i další prvky, jako je 3D modelováníspeciální programování moderních internetových aplikací apod. Vzniklé prezentace se obvykle ukládají na samospustitelné CD, popř. DVD i BlueRay a mohou sloužit k prezentaci firmy, produktu, města, kulturní nebo sportovní akce atd. Zajímavou možností je vytvoření multimediální výroční zprávy nebo firemního šetřiče obrazovky, tzv. screensaver, a v poslední době velmi oblíbená animovaná novoroční přání, pro která jsme vytvořili samostatnou www stránku – www.e-pf.cz.

Celý článek...

Dotykový displej a prezentace

film-menuVědecká knihovna Plzeň
(dotykový systém)

Pojďte spolu s námi okusit kouzlo dotyků pro ovládání počítačů a další moderní techniky. Představte si, že všechny informace, které můžete mít, jsou nyní na dosah konečků Vašich prstů…  To umožňuje náš Dotykovy-system.cz.

Každá doba si nese jistá specifika, která ji charakterizují. Ať už jde o módu, způsoby myšlení a chování, uznávané hodnoty či vědecko-technický pokrok. Každý musel jistě v posledních letech zaznamenat nastupující trend všemožných zařízení, která ke svému ovládání nepotřebují žádné další nástroje typu myši nebo klávesnice.

Celý článek...

HRY – flashové, motivační

Za dlouhou dobu naší činnosti jsme udělali již desítky malých flashových her, které buď doplňují webovou prezentaci nebo působí samostatně, ale vždy mohou okouzlit a pobavit nejednoho klienta/návštěvníka web stránek.

Celý článek...

PDF do Flipbook - vytvořte pěkné prezentace

Flipbook-ukazka-300Vdechněte svým dokumentům život, skoncujte se statickými PDF!

Díky aplikaci FlipBook dokážeme Vaše statická PDF proměnit v atraktivní elektronické publikace s vymoženostmi, o kterých se Vám u klasických PDF souborů ani nesnilo. 


Dokažte svým obchodním partnerům a klientům, že jste moderní firma, která se nebojí nových technologií a naopak je vyhledává a podporuje. Nechte prezentační materiály v PDF minulé dekádě. Využijte sílu internetu k Vašemu prospěchu. Oživte svoje prezentační materiály díky aplikaci FlipBook, do které Vaše stávající PDF rádi převedeme.

Ukázku zobrazíte kliknutím na obrázku nebo na tomto odkazu: Flibook ukázka

Nově nabízíme Flip book v HTML5, který je následně dobře zobrazitelný i na mobilních zařízeních Apple (iPad, iPhone), ty totiž nemají podporu flash playeru.

Celý článek...

Elektronická animovaná přání (e-PF)

Již několik let pro naše zákazníky vytváříme animovaná i (statická) obrázková PF novoroční přání. Od sezóny 2009/2010 jsme pro tato přání vytvořili samostatnou webprezentaci, naši nabídku rozšířili a pro sezónu aktuální ji oblékli do nového :-). Na E-PF.CZ naleznete nejen animované novoročenky, ale i elektronické pohlednice (e-pohlednice), tištěná PF a novoroční přání na zakázku.

Celý článek...

Produktová fotografie

V dnešní době internetu stále více lidí nakupuje online v e-shopech téměř veškeré druhy produktů. Jediný ze smyslů, který při výběru používají je zrak a díky němu si také lépe zapamatují dané předměty. Tím se stává produktová fotografie nezbytnou součástí prezentace všech nabízených produktů.

Celý článek...

Dotykové prezentace - video ukázka

Ukázka prostředí čtyř dotykových prezentací, které vytvořilo studio Agionet v letech 2012 - 2016. Místo prstu je v ukázce použitý kurzor s kruhovým zvýrazněním. Video je bez zvuku, protože prvotně sloužilo jako pozadí k přednášce na ČVUT Praha Dejvice v rámci konference DIGI 2016.

Reference: Multimedia, Video, ...

Rotunda sv. Václava – projekt MFF UK v PrazeZelené město Plzeň - 4 dotykové kioskyUkázka dotykového systémuVideo natáčení a střih dokumentárního filmu NečtinyČasosběr - rychlostavba OKÁL - DVD video