GERMANY  united kingdom  Flag of Russia-30x20b
Hledat

Programování, aplikace

Výběr kategorie referencí

Aplikace řízení zakázek Abstrakt-Geis

  • Galerie Obrázků
  • Každá společnost potřebuje organizovat svou práci a zakázky. Když se k tomu přidá ještě potřeba spolupracovat s další firmou a pustit je do zadávání zakázek, editace zadání, náhledu realizace zakázek apod. tak je vhodné pro to naprogramovat webovou aplikaci, která zajistí přihlášení uživatelů s různými právy, umožní editaci, posílá notifikace apod. Majitel aplikace pak snadno sleduje nebo řídí zakázky, může systém a data napojit na firemní projektový manager apod. Takových projektů jsme realizovali již více. Zde uvádíme realizaci pro společnost Abstrakt, která polepuje mnoho aut společnosti Geis po celé republice.

    Programování bylo realizováno na frameworku Nette s pomocí dalších rozšíření. Na závěr jsme vzniklou webovou aplikaci designovali a stylovali CSS, aby byla přehledná a moderní.

    Podívejte se i na naše další reference.

    Pokud vás naše reference zaujali a chtěli byste se více dozvědět o možnostech vývoje aplikací, přečtěte si naše články na toto téma: Vývoj webových aplikací.

    pilsner urquell logo grey panasonic logo 100px grey scott logo grey univerzita karlova grey hannah logo 100px grey primalex logo grey stock plzen logo 100px grey zcu logo 100px grey techmania gray 100px divadlo alfa logo 100px grey Okal zoo Plzen rodenstock Plzensky kraj2 cesky truhlar Kozeluha