GERMANY  united kingdom  Flag of Russia-30x20b
Hledat

Programování, aplikace

Výběr kategorie referencí

Starter – projektový systém vhodný i pro půjčovny (ERP)

Pro společnost Start Production jsme již v roce 2012 naprogramovali velký ERP systém pro správu projektů a zápůjček. Je to robusní systém pro řízení společnosti spojený se skladem, kontakty, kalendářem, financemi i logistikou řízení lidí.

Karel Bezušek, jednatel Start Production, s.r.o. nám ke spolupráci napsal: „Zavedení Starteru do každodenního běhu Start Production nám výrazným způsobem zpřehlednilo průběh každodenních činností, přehled o materiálu, který se pohybuje všemožně po republice a v neposlední řadě také ulehčilo tvorbu nabídek a následných kalkulací. Při implementaci celého ERP systému byl Aginet schopný vyjít vstříc našim potřebám a doladit systém přesně na míru.

Základem systému je ERP Dolibarr, ale většina jeho funkcí je doplněna a velkým novým rozšířením je zaměření na půjčování produktů/materiálu ze skladu a řízení vlastních projektů, na které je zapotřebí zablokovat produkty na skladě. V přehledném kalendáři je okamžitě vidět, jak je v který den inventář rozebraný na různých akcích a zápůjčkách. Každý projekt je možné dotáhnout až k fakturaci, ale je možné i vytisknout smlouvu, předávací listiny apod.

DEMO ERP systému je Vám k dispozici zde: test.agionet.cz/_demo/starter/. Pro přístup použijte jméno: demo a heslo: demo.

Více v sekci Programování: ERP – Správa a organizace agendy malých a středních společností

 

Kontaktujte nás a my vám řekneme vícekontakt.

Pokud vás naše reference zaujali a chtěli byste se více dozvědět o možnostech vývoje aplikací, přečtěte si naše články na toto téma: Vývoj webových aplikací.

pilsner urquell logo grey panasonic logo 100px grey scott logo grey univerzita karlova grey hannah logo 100px grey primalex logo grey stock plzen logo 100px grey zcu logo 100px grey techmania gray 100px divadlo alfa logo 100px grey Okal zoo Plzen rodenstock Plzensky kraj2 cesky truhlar Kozeluha