GERMANY  united kingdom  Flag of Russia-30x20b
Hledat

WWW stránky

Výběr kategorie referencí

Olympiaplzen.cz - webové stránky nákupního centra

 • Galerie Obrázků
 • Webové stránky nákupního centra Olympia jsme převzali pod svou technickou správu v létě roku 2015 a v rámci redesignu jsme je převedli do redakčního systému CMS Joomla. Grafika a design zde vychází z firemního manuálu, který poskytl vlastník centra a pomocí kterého se drží jednotná pravidla pro weby všech nákupních center společnosti Cushman & Wakefield.

  Na stránkách získá návštěvník přehled o všech obchodech, které je možné v Olympii najít, včetně jejich sortimentu a prodejní doby. Nechybí ani přehledná mapka se zobrazením názvů jednotlivých obchodů na půdorysu budovy.

  Elegantní a vzdušný design stránek se stále mění, obsah je pak pravidelně aktualizován, titulní strana a průvodní slideshow přináší stále aktuální informace o chystaných či probíhajících akcích. Na stránkách si může návštěvník také přihlásit odběr newsletteru, aby díky své e-mailové schránce nepřišel o žádnou z novinek.

  A jedna zajímavost na konec: věděli jste, že v nákupním centru Olympia je umístěn defibrilátor, který je zde k dispozici pro případ náhlé zdravotní příhody? 

  V současné době web Olympiaplzen.cz hostujeme a provádíme správu a aktualizace systému. 

   

  www.olympiaplzen.cz/

  Pokud vás naše reference zaujali a chtěli byste se více dozvědět o možnostech tvorby webových stránek, přečtěte si naše články na toto téma: Tvorba webových stránek.

  pilsner urquell logo grey panasonic logo 100px grey scott logo grey univerzita karlova grey hannah logo 100px grey primalex logo grey stock plzen logo 100px grey zcu logo 100px grey techmania gray 100px divadlo alfa logo 100px grey Okal zoo Plzen rodenstock Plzensky kraj2 cesky truhlar Kozeluha