GERMANY  united kingdom  Flag of Russia-30x20b
Hledat

Tvorba webu

Web, který vydělává

Vlastní web má téměř každá firma, pravděpodobně i Vaše, ale upřímně: Vydělává? V dnešní době nestačí jen někomu zadat výrobu co nejlevnějšího webu. Ušetříte za něj, ale svůj účel nesplní. Lidé ho v záplavě jiných internetových prezentací ani nenajdou.
Webové stránky vypovídají mnohé o Vašem podnikání. Nezůstávejte proto napůl cesty a nespokojte se s tím, že máte někde na internetu svou prezentaci či aplikaci. Svěřte nám svůj projekt a získejte profesionální web, který krom toho, že bude existovat, bude plnit svůj účel - vydělávat.

Celý článek...

SEO optimalizace

Velmi často tvorbě webových stránek předchází SEO analýza (analýza klíčových slov, analýza konkurence, odborná konzultace seo ...). SEO optimalizace je speciální oblastí internet marketingu, které se věnuje jedno naše oddělení s hlavním cílem: Vytvořit Vaše nové webové stránky tak, aby se co nejlépe vyhledávaly správnou cílovou skupinou.

Celý článek...

Profesionální webová vizitka

Chcete, aby Vás zákazníci viděli jako profesionály? Vystupujte tak i na internetu. Webové stránky mohou mít různou podobu. Jednou z nich je webová vizitka. Jde o řešení, které nemá primárně „nalákat“ zákazníky, ale doplnit informace o Vás. Připravíme Vám přehlednou a pěknou web vizitku, které se nemusíte věnovat. Vytváříme i video prezentace, dotykové systémy, animované slidery atd. Dále vylepšujeme redesign loga, zajišťujeme tiskové materiály, grafické návrhy na cokoliv, polepy na auto atd. Využijte našeho umění zaujmout a odprezentovat a dokreslete svou image nejen na internetu.

Celý článek...

Web není jen grafický design

K tvorbě webu se dá přistoupit různými způsoby. To se promítne nejen do jeho podoby, ale hlavně do jeho přínosu, potažmo výdělečnosti. Chcete, aby Váš web skutečně vydělával? Nespokojte se jen s tím, že bude mít pěkný grafický design. Věnujte pozornost i jeho kvalitě po technické a marketingové stránce.

Budete-li vybírat web jen podle ceny, zapadne v konkurenci a nepřinese Vám kýžený výsledek. Nedopusťte to.

Celý článek...

Tvorba webových stránek - schéma

Webové stránky tvoříme již velice dlouho a často naše klienty seznamujeme s jejich přípravou a zasvěcujeme je do tajů tvorby webových stránek. Napadlo nás udělat obecnější infografiku, která by oblast webdesignu popisovala a mohla by "téměř laika" seznámit s možnostmi tvorby a službami, které nabízíme. Posuďte sami, zda se nám to povedlo ... 

Celý článek...