GERMANY  united kingdom  Flag of Russia-30x20b
Hledat

Webdesign

Tvorbě webových aplikací a dalších prezentací se věnujeme od roku 1999. Díky našemu aktivnímu týmu specialistů z mnohých oblastí vyvíjíme profesionální internetové projekty různého zaměření. Přinese-li Vám naše řešení příjmy, svěříte nám další projekty. Prosperita Vašeho podnikání je proto našim společným cílem. Vytvořme nejvhodnější webovou prezentaci pro Vás. Více o rozsahu našich činností a předností v sekci: O nás.

Předkládáme Vám názorné schéma tvorby webových stránek, které má napomoci pochopení celého procesu tvorby rozdělením do jednotlivých fází a celků. Není nutné, abychom realizovali úplně všechny fáze. Také je možné, že nám zadavatel přinese již velice dobře zpracované zadání, které bude obsahovat celý blok PŘÍPRAVA a třeba i část z bloku DESIGN. Ale v praxi za námi často přichází klient pouze s IDEOU a náznakem toho, čeho by chtěl dosáhnout.
My můžeme poradit, analyzovat, připravit podklady a dokonce i obsah celého či části webu... Více naleznete ve schématu.

tvorba webovych stranek - Agionet - schema postupu a fází projektu

Pokud jste ve schématu nenalezli vše, tak je to v pořádku - nabízíme i další služby, které se do grafu nedostaly (např. programování pomocí javascriptu, CSS3, HTML5, školení na administraci webu, vlastní webhosting a server hosting, atd.). Kontaktujte nás a můžeme i pro Vás nalézt správně řešení.
Více informací v článku: Tvorba webových stránek - schéma

 

Uncategorised

Chyba 404:

Požadovaná stránka nebyla nalezena...

Možná jste špatně napsali adresu URL nebo byla stránka přejmenována či zrušena.

Prosím vyberte jinou stránku z menu.

Můžete začít na titulní stránce: Agionet.cz.

 

slunicko

Komfortní a ideální způsob vývoje

  • Zvolíte-li si komfortnější způsob realizace projektu, můžete zasahovat do jeho vývoje. V každém kroku ovlivňujete směřování Vaší prezentace. Konzultujete s programátory a designery jejich práci a přidáváte další požadavky. Poskytneme Vám své dlouholeté know-how, které bude pro Váš projekt cenným přínosem. Říkejte nám průběžně své představy a my najdeme tu nejlepší cestu, jak je realizovat. Za tento způsob vývoje zaplatíte sice více, ale výsledek bude o to lepší.

    Číst dál...

Vytváříme zadání projektu i obsah

  • Podnikatelé si dnes již uvědomují nutnost profesionálních webových stránek. Chybí jim však čas na vytvoření zadání a podkladů. Je to i Váš problém? Pusťme se do toho společně. Výsledkem bude zadávací dokument s popisem řešení projektu, návrhem zpracování, odhadem náročnosti a ceny. V druhé fázi řešení realizujeme, nebo můžete tvorbu webu poptat u jiné firmy. Rozhodnutí je na Vás. Neodkládejte déle první krok - přípravu projektu.

    Číst dál...

Agionet s.r.o. Plzeň

Tel.: 773 937 372
Tel.: 777 262 271
Mail: obchod@agionet.cz

Prokopova 27, Plzeň

Více kontaktů