GERMANY  united kingdom  Flag of Russia-30x20b
Hledat

Zajímavé nabídky

Vývoj flashových prezentací a aplikací

Flash je velký fenomén dnešního internetu.

Flashové prezentace

již nejsou jen animované hračičky, které zpomalují načítání stránky a zhoršují orientaci na ní. Dnešní využití flashe naopak přináší prezentaci kouzlo jemného pohybu, zjednodušení ovládání, interakce, ale i třeba vyplňování formulářů apod.

Naši grafici a programátoři s flashem natolik „srostli“, že v něm programují překrásné www stránky, CD multimediální prezentace, animované novoročenky (viz www.e-pf.cz), prezentace pro dotykové displeje, flash hry a další.

Celý článek...

Dotykový panel a prezentace

divadlo-Alfa-dotykovy-system-440 Připravujeme stále více prezentací pro ovládání přes dotykový panel / display. Je nutné uzpůsobit ovládání dotykového panelu a celé grafické pojetí dotykové prezentace odlišně od webové stránky - k ovládání nebude k dispozici ani klávesnice ani myška, jen prsty. A možná právě proto má dotykový panel a dotykové prezentace úspěch, protože se lidem snadněji ovládají a mají větší radost z jejich prohlížení.

Oblasti dotykových systémů se věnujeme detailně a pečlivě na vlastních web stránkách: www.dotykovy-system.cz.

Některé reference máme uvedené i zde: www.agionet.cz/multimedia-flash-prezentace.html

Celý článek...

On-line rezervační systém

Provozujete služby, v rámci kterých se zákazníci objednávají na konkrétní čas? Stále ještě zapisujete rezervace do nepřehledného papírového bloku nebo kalendáře? Máme pro Vás elegantnější řešení - moderní a efektivní on-line rezervační systém. Snadno si v něm nastavíte délku hrací doby i cenu hodin či jiných časových úseků. Má intuitivní uživatelskou administraci a oceníte také ostatní jeho funkce. Moderní online rezervační systém je jednoduchý, přehledný, efektivní, k dispozici 24 h denně, 7 dní v týdnu. Zjednodušte si systém rezervace.

Celý článek...

Super Muzik web pro kapely a zpěváky

Máme hotové kompletní řešení pro prezentování hudební skupiny nebo interpreta na internetu. Vytvořili jsme webové stránky s výběrem několika šablon a s předinstalovanými komponentami, které se kapele mohou hodit. Stačí jen naplnit obsah.

Zajistíme Vám i všechny související služby -  od výběru a registrace jména internetové adresy www (tzv. doména) přes umístění na internetový server (tzv. webhosting), a ještě Vás naučíme, jak si upravovat obsah stránek.

Vše za 8 000 Kč, ale i méně - viz naše balíčky pro muzikanty FULL nebo balíček www stránky pro muzikanty LITE

 

Vaše www stránky mohou vypadat takto:

fajn-kapela-ukazka-webu

Detaily o realizaci - v našich referencích: Fajn kapela

 

kapela-ukazka01.jpg 

DEMO s možností editace: http://demo.agionet.cz/kapela/

Více v naší sekci: Zvýhodněné balíčky

Celý článek...

Joomla free šablony

joomla logo black V roce 2008 jsme se rozhodli, že vyzkoušíme pestrost grafický šablon Joomla template a “ošaháme” si možnosti. Stahování a využívání free joomla templates se neukázalo jako nejlepší varianta. Velice často nastaly problémy s funkčností, chováním, responzivitou apod. Proto jsme se naučili vytvářet šablony od samého základu - grafického návrhu až po sestavení html + css s Joomla funkcemi /include/. Není to až tak složité a výsledek je vždy lepší!

Celý článek...