GERMANY  united kingdom  Flag of Russia-30x20b
Hledat

Žhavé nabídky

Internetový marketing

Chcete vylepšit svůj internetový marketing? My Vám s ním rádi pomůžeme. Nabízíme komplexní služby v oblasti internetového marketingu. Poradíme Vám, co bude pro Vás nejlepší. Píšeme odborné, ale především čtivé články do blogů, novinek na web, newsletterů, postů na facebook, linkedin a twitter. Texty můžeme připravit na libovolná témata. Vytvoříme Vám e-booky. Jedná se o efektivní propagační prostředky. Jsou v současné době velice žádané. Mají výhody v tom, že poskytují potencionálním klientům užitečné informace výměnou za jejich email. Prostřednictvím emailu pak můžete zůstat s potenciálním klientem v trvalém kontaktu.

Velice silným pomocníkem je též technika SEO (optimalizace pro prohlížeče), která pomáhá lepšímu umístění vašich prezentací ve vyhledávání na klíčová slova. Ale je toho mnohem více (průzkum oblasti trhu, analýza klíčových slov, propagace vašich webových stránek, ...).

Více informací v našem bloku o Internetovém marketingu.

Celý článek...

Redakční systém Joomla

Velké projekty v redakčním systému Joomla je možné nyní vytvářet velice snadno, protože pro Joomlu již existuje mnoho užitečných rozšíření, která vyhovují většině požadavků na kvalitní prezentaci. A pokud nejsou, tak si je naprogramujeme. Redakční systém Joomla umožňuje jednoduchou a rychlou správu obsahu internetových stránek. Je zdarma, včetně většiny rozšiřujících modulů, komponent, pluginů a dalších nástrojů. Díky velkému množství komponentů vyhovuje většině požadavků na vývoj software.

Celý článek...

Orientační dotykový systém

Knihovny byly jedním z prvních veřejně dostupných kumulovaných zdrojů informací a všeobecného vědění, s historií sahající až ke starověkým civilizacím. Stejně jako se lidstvo a potažmo celá civilizace vyvíjela, nabírala během svého vývoje nové poznatky a upravovala ty stávající.

Specifikum zápisu tohoto vědění na kůže, papyrus, papír a jiné materiály si vynucovalo potřebu prostoru právě pro uchování těchto mnohdy velice důležitých svazků. Potřeba uchovávání stále většího množství písemností, mapových podkladů a jiných dokumentů si vyžadovala výstavbu stále větších a větších knihoven, kde již návštěvník prahnoucí po vědění mohl mít problém s orientací.

Celý článek...

Tvorba webu pro developery

Zajistěte si klienty pro svoje projekty včas, pohodlně a efektně. S podporou specializovaných webů pro stavaře, developery, realitní kanceláře od Agionetu máte nakročeno k úspěchu...

Prodej nemovitostí není jednoduchá záležitost. V případě developerů a stavařů se prodávají teprve budoucí reality/nemovitosti za nemalé finanční částky a leckdy na hypotéku. K přesvědčení potenciálního kupujícího nabízených bytů, domů, kanceláří apod., aby se stal klientem, je proto zapotřebí kvalitní prezentace a podkladová dokumentace spolu s dobrým jménem developera / stavaře / realitní kanceláře. My vám nyní takovou kvalitní a přesvědčivou prezentaci Vašich developerských projektů nabízíme – webové stránky pro stavaře, developera, realitní kancelář.

Celý článek...

Programování

programovani ERP

Programování: Věrnostní systém, Dotazníkové systémy, Správa a organizace provozní a ekonomické agendy malých a středních společností (ERP systém), ...

Cokoliv potřebujete vytvořit a potřebujete to mít přístupné přes internet, to vám můžeme programovat na míru... A možná to již máme vytvořené :-)

Celý článek...

Dinopark hra a další hry

Překvapil nás pohled do statistik návštěvnosti, kde často na našich stránkách hledáte "Dinopark hra, hry". Tuto hru jsme připravovali zároveň s první variantou webových stránek www.dinopark.cz již asi v roce 2004. Abychom vám usnadnili přístup k této oblíbené hře, přidali jsme přímý odkaz na obrázek, případně je i zde: Dinopark hra.

dinopark-750px

Celý článek...

e-PF.cz

Již několik let připravuje naše společnost Agionet s.r.o. pro své zákazníky animovaná novoroční přání (PF). Naši nabídku jsme rozšířili a její samostatná webprezentace má nyní i nový design. Naleznete u nás nejen animované novoročenky, ale i elektronické pohlednice (e-pohlednice), tištěná PF a novoroční přání na zakázku.

Celý článek...

E-shop – Tvorba na Joomla redakčním systému

Rozhodli jste se pro eshop? Rozmyslete si, jaký by měl mít redakční systém. Plánujete-li menší či střední internetový obchod, doporučujeme Vám Joomla + VirtueMart. Tato platforma se nám velmi osvědčila a vytvoříme Vám jejím prostřednictvím i rozsáhlý standardní eshop s košíkem, objednávkou, širokým rozdělením do kategorií, variantami jednoho zboží atd. Poznejte výhody e-shopu vytvořeném na Joomla redakčním systému.

Celý článek...

SEO optimalizace webu

Pokud začínáte = tvoříte nové www stránky a chcete se „rychle“ dostat co nejvýše ve výpisech vyhledávacích serverů (Seznam.cz, Google.com atd.), tak se dělá důkladná SEO optimalizace webu. Doporučujeme udělat alespoň následující kroky:   

  • SEO analýza klíčových slov, 
  • úpravu obsahu webu s cílem dostat klíčová slova na důležité pozice webových stránek a co nejčastěji do textů,
  • dobře upravit skryté údaje v hlavičce stránek (tzv. metadata), 
  • zaregistrovat se do oborových webů, napsat a publikovat PR články, ...
  • založit si reklamu na Sklik nebo Google Adwords,
  • pokud se jedná o e-shop, zaregistrovat se do zbozi.cz, heureka.cz a vkládat tam vlastní zboží, 
  • zaregistrovat se na Google Analytics a vyhodnocovat statistiky přístupu
Celý článek...