GERMANY  united kingdom  Flag of Russia-30x20b
Hledat

Zvýhodněné balíčky

Výhodný balíček WWW pro ubytování

ubytovani-large Máte chatu, penzion, hotýlek nebo třeba restauraci? Chcete podpořit svoje podnikání pomocí internetu, ale máte omezený rozpočet? Tak to máme řešení přesně pro Vás! Společnost Agionet nyní nabízí výhodné balíčky WWW pro ubytování, které jdou přizpůsobit na míru právě Vám, poskytovatelům ubytování a stravování.

V rámci základního balíčku LITE mimo jiné získáte:

  • profesionální internetové stránky minimálně ve 2 jazycích
  • roční webhosting
  • naplnění obsahu stránek v rozsahu 4 h
  • možnost editace stránek svépomocí v redakčním systému Joomla
  • školení v používání redakčního systému Joomla      
Celý článek...

Výhodný balíček WWW pro restaurace

Obdobně jako balíček pro ubytování je tento zaměřen na podobnou ba možná stejnou klientelu – a to vlastníky a provozovatele restaurací, penzionů, hotelů. Chcete podpořit svoje podnikání pomocí internetu, ale máte omezený rozpočet? Tak to máme řešení přesně pro Vás! Společnost Agionet nyní nabízí výhodné balíčky WWW pro restarurace, které jdou přizpůsobit na míru právě Vám, poskytovatelům ubytování a stravování.

Celý článek...

Výhodný balíček WWW pro kluby

Zábava spojená s pohostinstvím je obtížný obor k podnikání. Velká konkurence, sezónnost a spousta, leckdy nesmyslných, předpisů. Klíč k úspěchu v takto konkurenčním prostředí je jednoduchý – být vidět!

Možná Vás hned napadne otázka, jak ale něčeho takového dosáhnout…    

Celý článek...

Výhodný balíček WWW pro cykloprodejny

Jsme národ cyklistů a podnikání v cykloprůmyslu tedy vypadá jako dobrý byznys. Cykloprodejen je nyní mnoho a zákazníků, cyklistů už tolik nepřibývá. Nastává přiostřený konkurenční boj o zákazníka. Jednou z nejúčinnějších zbraní je bezpochyby internet.

Právě nyní Vám, cykloobchodníkům nabízí Agionet řešení na míru.

Celý článek...

Nové webové stránky pro cykloprodejny

Jsme národ cyklistů a podnikání v cykloprůmyslu tedy vypadá jako dobrý byznys. Cykloprodejen je nyní mnoho a zákazníků, cyklistů už tolik nepřibývá. Nastává přiostřený konkurenční boj o zákazníka. Jednou z nejúčinnějších zbraní je bezpochyby internet. Právě nyní Vám, cykloobchodníkům nabízí Agionet řešení na míru.

Celý článek...

E-shop – již za 10 000 Kč

Tvorba e-shopu už není tak složitá jako v minulosti. Existuje mnoho knihoven a předpřipravených řešení, které obsahují mnoho pro e-shop užitečných funkcí. Pokud tedy využijeme jen nabízené grafické šablony, moduly a komponenty, příprava pěkného internetového obchodu Vás může přijít na pouhých 10 000 korun.

Celý článek...