GERMANY  united kingdom  Flag of Russia-30x20b
Hledat

E-shop – již za 10 000 Kč

Tvorba e-shopu už není tak složitá jako v minulosti. Existuje mnoho knihoven a předpřipravených řešení, které obsahují mnoho pro e-shop užitečných funkcí. Pokud tedy využijeme jen nabízené grafické šablony, moduly a komponenty, příprava pěkného internetového obchodu Vás může přijít na pouhých 10 000 korun.

 

E-shop na platformě Joomla + VirtueMart

Pro menší a střední e-shopy se nám osvědčila platforma Joomla + Virtuemart  – některé projekty můžete vidět v našich referencích – v sekci – WWW stránky.

Na této platformě lze vytvořit rozsáhlý "standardní" e-shop s košíkem, objednávkou, širokým rozdělením do kategorií, variantami jednoho zboží se stejnými i různými cenami, ...

Platforma Magento

Pokud budete chtít propracovaný e-shop s mnoha funkcemi, konfigurátory..., budeme muset cenu za zpracování určit individuálně. Ale také to nebude tak tragické :-). Framework Magento, který využíváme pro náročnější obchody, je velmi propracovaný systém s mnoha doplňky a nadstandardními funkcemi.

Tvorba e-shopu

v Magento je velmi efektivní.

 

Individuální e-shop

Mnoho elektronických e-shopů jsme v minulosti napsali = naprogramovali od počátku přímo na míru. I pro Vás můžeme dle Vašich požadavků naprogramovat "čistý" e-shop bez použití podpůrných knihoven.

Napojení na účetnictví

WWW stránky s e-shopem lze napojit na Váš systém účetnictví (ať je to Pohoda, Money nebo jiné systémy).

Propojení e-shopu na zbozi.cz

Nabízíme i zpracování automatické aktualizace zboží z Vašeho e-shopu na web zbozi.cz. Zbozi.cz je jedním z nejnavštěvovanějších e-shopů, ačkoli vlastně nic svého neprodává. Jeho síla je v záštitě portálu seznam.cz a v jeho široké nabídce produktů, které na web zbozi.cz může vložit jakýkoli elektronický obchod. Aktualizace probíhá každou noc. Děje se tak pomocí XML souboru, který generuje jedna z komponent.