Díky dlouholetým zkušenostem býváme také součástí poroty pro hodnocení webů

přes 20 let se zabýváme tvorbou webových stránek, programovánímvývojem originálních aplikací. Nasbíraných zkušeností máme víc než dost a díky tomu se nám občas stane, že jsme pozváni do poroty různých soutěží, abychom odborně hodnotili zúčastněné weby.

Byli jsme součástí poroty pro Czech Industry Challenge

V roce 2019 jsme byli vybráni do poroty pro Czech Industry Challenge. Úkolem bylo posuzovat firemní webové stránky z pohledu uchazeče o zaměstnání. Hodnotil se především vizuál, orientace na stránkách, obsah webu a také způsob a uspořádání nabídky v kategorii „Kariéra“. Přihlášené firmy pak dostaly od odborných porotců doporučení, jak web vylepšit z hlediska marketingu i aktuálních trendů tak, aby se stal ideálním komunikačním nástrojem s uchazeči o práci.

Před několika lety jsme byli také vybráni mezi dalších sedm porotců a měli jsme možnost zúčastnit se výběru vhodného webdesignu pro krajský web města Plzně.

V minulosti už se nám ozvali i někteří soudní znalci a nechali si od nás posoudit některé problematické weby.

Rádi se podělíme o své názory a sdílíme své zkušenosti s ostatními. Můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Bez obav nás kontaktujte a stavte se u nás na kávu. Probereme všechno, co Vás zajímá.

Zpět na Blog

Potřebujete-li od nás získat více informací, nebo nám zadat realizaci projektu...

kontaktujte nás

Zůstaňte v obraze - přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Staňte se odběratelem užitečných informací z našeho oboru. Tipy a triky, jak využít potenciál webů, návody na práci s redakčním systémem, SEO, informace o bezpečnosti a mnoho dalšího. Pokud si myslíte, že tyto informace oceníte, vyplňte prosím jméno a e-mail, opište kontrolní kód (captcha) a odešlete.

captcha