Elektronická vánoční přání a novoročenky PF 2020 - snadno a pro všechny

Už máte pro Vaše obchodní partnery, přátelé a známé připravena vánoční přání či novoroční pf-ka? - Chtě nechtě, blíží se Vánoce a konec roku. S tím jsou spojená mimo jiné i vánoční přání a novoročenky.

Zajistíme pro Vás elegantní elektronická vánoční přání i firemní novoročenky 2020. Stačí dodat Vaše firemní logo či podpis a pak už jen elektronická přáníčka rozeslat mailem. Zvládneme také připravit PF i vánoční přání v angličtině, němčině, ...

 Vybrat si můžete obrázkové statické přání nebo video či animované. Pomůžeme Vám zvolit vhodný motiv, pozadí, hudbu nebo například intenzitu sněžení. Hotové přání pak umístíme na web a lidem už jen rozešlete email s odkazem na něj.

 Výhody elektronických PF a vánočních přání:

  • jsou moderní
  • můžete je poslat kdykoliv a komukoli
  • jsou ekologická
  • finančně dostupná

 Mrkněte na naši službu www.e-pf.cz - Stačí si už jen vybrat.

Elektronickým přáníčkem dáte najevo svým obchodním partnerům i přátelům, že Vám na nich záleží a že si jich vážíte. To může pomoci k upevnění těchto vztahů a zároveň zůstáváte v podvědomí všech lidí, kteří se na přání podívali. Když se někdo pochlubí originálním vánočním přáním či novoročenkou svým příbuzným a známým, dokáže oslovit mnohem širší okruh lidí.

Zpět na Blog

Potřebujete-li od nás získat více informací, nebo nám zadat realizaci projektu...

kontaktujte nás

Zůstaňte v obraze - přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Staňte se odběratelem užitečných informací z našeho oboru. Tipy a triky, jak využít potenciál webů, návody na práci s redakčním systémem, SEO, informace o bezpečnosti a mnoho dalšího. Pokud si myslíte, že tyto informace oceníte, vyplňte prosím jméno a e-mail, opište kontrolní kód (captcha) a odešlete.

captcha