Je Váš web úspěšný?

Nechali jste si vytvořit webové stránky a očekávali jste, že všechno pak už půjde samo? Tak to bohužel nefunguje. Každý web vyžaduje velkou dávku následné péče:

  • počínaje vyladěním kvalitního a pro návštěvníky poutavého obsahu,
  • přes důkladnoukomplexní optimalizaci webu
  • až po technické SEO.

Statistika jde nahoru jpg

Pokud chcete mít úspěšný web, který vydělává, chce to obrnět se trpělivostí a investovat do projektu nějaký ten čas i peníze.

Možná by Vaše webové stránky potřebovali jen trochu „zrekonstruovat“, aktualizovat nebo obohatit o aktuální události, fotky nebo videa. Třeba právě uvažujete o nějaké nové reklamní kampani. Nebo potřebujete rozšířit web o moderní technologie?

Ať už je to tak či jinak, můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Zvážíme všechny možnosti a společně vymyslíme optimální řešení Vaší situace.

Základní rozbor aktuálního stavu webu Vám nabízíme zdarma. Stačí nám zaslat odkaz na Váš web a my Vám zpět zašleme krátkou analýzu slabin a možností, jak zlepšit návštěvnost.

Když se podíváte na přehlednou infografiku Tvorba webových stránek o tom, jak se tvoří kvalitní webové stránky, mohlo by Vám to pomoci pochopit, jak tato oblast zvaná "webdesign" vlastně funguje a možná Vás i trochu inspirovat.

Můžete se také podívat na některé z webů, které jsme už vytvořili :

Mohl by Vás také zajímat:

Zpět na Blog

Potřebujete-li od nás získat více informací, nebo nám zadat realizaci projektu...

kontaktujte nás

Zůstaňte v obraze - přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Staňte se odběratelem užitečných informací z našeho oboru. Tipy a triky, jak využít potenciál webů, návody na práci s redakčním systémem, SEO, informace o bezpečnosti a mnoho dalšího. Pokud si myslíte, že tyto informace oceníte, vyplňte prosím jméno a e-mail, opište kontrolní kód (captcha) a odešlete.

captcha