Animace a 3D modelování

V našem životě jsme neustále obklopeni pohybem a lidská přirozenost nás nutí tento pohyb zaznamenávat. Drobné animační prvky tak můžou oživiti nejenom Vaší webovou prezentaci, ale i výstavní prostor a nebo Váš účet na sociálních sítí. Animace Vám pomáhá přiblížit Vaši službu svým potencionálnímu klientům tak, jak by to neudělalo ani tisíc slov. V dnešní rychlé době se tak může stát animace uživatelsky přívětivější.

Webová animace prošla svým vývojem a kromě různých malých nástrojů oblasti vévodil Flash, ve kterém jsme vytvořili mnoho krásných prezentací (nyní již jen pro dotykové kiosky). Ale s příchodem mobilních zařízení Flashi odzvonilo a v současné době pro webové stránky používáme především javascript v rámci HTML5. Tyto animace mohou být svým projevem na webu nenápadné, ale velmi prospějí dynamice a celému pojetí webu. Navíc mohou být interaktivní a reagovat na akce návštěvníka.

Mimo jiné pro Vás můžeme připravit 3D modely výrobků, budov a přelety či kroužení kamerou nad těmito objekty za pomoci velkých systémů jako je Studio Max či Maya.

Co pro Vás můžeme udělat?

  • webové animace a interaktivita (javascript HTML5 / případně i flash)
  • modely budov a krajiny + průlety kamerou
  • animované filmy + efekty, televizní spoty, znělky a reklamy
  • 3D animace výrobků, exhibice – návrhy stánků pro výstavy

Ceny jsou v této oblasti tak závislé na zadání, technice provedení, rozsahu atd., že je není možné předem vyčíslit, ani v okruzích. Rádi se o Vašem nápadu a možnostech způsobu realizace s Vámi pobavíme a společně najdeme i cenu realizace. Kontaktujte nás.

Zpět na Ceník

Zůstaňte v obraze - přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Staňte se odběratelem užitečných informací z našeho oboru. Tipy a triky, jak využít potenciál webů, návody na práci s redakčním systémem, SEO, informace o bezpečnosti a mnoho dalšího. Pokud si myslíte, že tyto informace oceníte, vyplňte prosím jméno a e-mail, opište kontrolní kód (captcha) a odešlete.

captcha 

Mohlo by vás též zajímat ...

Full servis Full servis

Full servis

Máte nápad, ale nejste si jisti jeho provedením nebo očekáváte..