Animace a 3D modelování

V našem životě jsme neustále obklopeni pohybem a lidská přirozenost nás nutí tento pohyb zaznamenávat. Drobné animační prvky tak můžou oživiti nejenom Vaší webovou prezentaci, ale i výstavní prostor a nebo Váš účet na sociálních sítí. Animace Vám pomáhá přiblížit Vaši službu svým potencionálnímu klientům tak, jak by to neudělalo ani tisíc slov. V dnešní rychlé době se tak může stát animace uživatelsky přívětivější.

Webová animace prošla svým vývojem a kromě různých malých nástrojů oblasti vévodil Flash, ve kterém jsme vytvořili mnoho krásných prezentací (nyní již jen pro dotykové kiosky). Ale s příchodem mobilních zařízení Flashi odzvonilo a v současné době pro webové stránky používáme především javascript v rámci HTML5. Tyto animace mohou být svým projevem na webu nenápadné, ale velmi prospějí dynamice a celému pojetí webu. Navíc mohou být interaktivní a reagovat na akce návštěvníka.

Mimo jiné pro Vás můžeme připravit 3D modely výrobků, budov a přelety či kroužení kamerou nad těmito objekty za pomoci velkých systémů jako je Studio Max či Maya.

Co pro Vás můžeme udělat?

  • webové animace a interaktivita (javascript HTML5 / případně i flash)
  • modely budov a krajiny + průlety kamerou
  • animované filmy + efekty, televizní spoty, znělky a reklamy
  • 3D animace výrobků, exhibice – návrhy stánků pro výstavy

Ceny jsou v této oblasti tak závislé na zadání, technice provedení, rozsahu atd., že je není možné předem vyčíslit, ani v okruzích. Rádi se o Vašem nápadu a možnostech způsobu realizace s Vámi pobavíme a společně najdeme i cenu realizace. Kontaktujte nás.

Zpět na Ceník

Potřebujete-li od nás získat více informací, nebo nám zadat realizaci projektu...

kontaktujte nás

Mohlo by vás též zajímat ...

Full servis Full servis

Full servis

Máte nápad, ale nejste si jisti jeho provedením nebo očekáváte..