Co ovlivňuje cenu Vašeho projektu?

V našem interaktivním ceníku můžete zjistit, jaké práce ovlivňují cenu projektu a jak můžete ušetřit např. pokud dodáte perfektní zadání (v tom případě můžete bublinu "Přípravná fáze" klikem vypnout nebo přesunout co nejvíce do pole Klient pod osu). Podobně se můžete ujmout "Naplňování obsahu" a uvidíte, že se to na ceně projeví.

Ceník nepracuje s číselnými hodnotami, má být jen seznámením s principy cenotvorby. Neobsahuje ani všechny cenové položky, ale jen hlavní výběr.

Agilní vývoj je výhodný pro ty z vás, kteří se chtějí aktivně účastnit vývoje a hodně ho ovlivňovat. Je však náročnější pro vás i pro nás, proto malinko dražší.

Pokud nám zašlete zadání projektu, tak po následné konzultaci můžeme stanovit konkrétní cenu - Kontaktujte nás.

Kategorie

Příprava

Design

Realizace

Stav

Aktivní

Vypnutý

Fixní

Práce na straně Agionetu

Zapojení Klienta do vývoje

Množství práce je přímo úměrné ceně

Klient

Tvorba webových stránek - ceník

U všech zakázek nabízíme tento základní servis, který můžete rozšířit i o naše další služby - viz FullServis

  • Grafika na míru
  • Internetový marketing, SEO
  • Redakční systém - Open source
  • Programování či sestavení webu
  • Finalizační proceduru
  • Školení
  • Optimalizace
  • Osobní přístup
  • Dlouhodobá spolupráce

Interaktivní ceník

Otevřít

Náš ceník uvádíme infografikou "stupně vítězů" naznačující 3 kategorie vývoje webových stránek: Bronze, Silver, Gold. Na podobné značení narazíte i v referencích a to by Vám mohlo více přiblížit v jaké cenové relaci se vytvořený web pohyboval.

Aktuální hodinová sazba pro většinu prací spojených s vývojem webu je: 750,-/h. (+ 21%DPH)
A právě strávený čas vývojem je to hlavní, co tvoří výslednou cenu.

Kategorie Bronze začíná na ceně od 30 tis. Kč a bude se jednat o pěkný profesionální ale malý web, který bude mít správu obsahu pomocí redakčního systému Joomla a jen pár funkčních rozšíření. Weby v kategorii Silver se pohybují v ceně okolo 80 tis. jsou bohatší na obsah i fuknčnost. Mají již opravdu bohatou výbavu různých rozšíření a funkčností vše dobře propojené a uživatelsky přívětivé. Gold kategorie obsahuje to co předchozí, ale navíc ještě programování funkčnosti na míru a často i silnou marketingovou podporu. Ceny v této kategorii se již pohybují od 130tis. výše. Jistě pak můžeme pokračovat i kategorií Platina atd, protože některé projekty již přesáhly hranici milionu korun, ale to jsou již individuální koncepty.

Protože webové stránky vytváříme nejčastěji, tak si "stupně vítězů" zasloužili tuto přední pozici, ale rádi bychom Vám naznačili i cenotvorbu v jiných odvětvých - odkazy jsou níže...

Potřebujete-li od nás získat více informací, nebo nám zadat realizaci projektu...

kontaktujte nás

Mohlo by vás též zajímat ...

Full servis Full servis

Full servis

Máte nápad, ale nejste si jisti jeho provedením nebo očekáváte..