• Silver

  Ikonka01 - obrázek
  Ikonka02 - obrázek
  Ikonka03 - obrázek
  Střední cesta
 • Gold

  Ikonka01 - obrázek
  Ikonka02 - obrázek
  Ikonka03 - obrázek

  Individuální přístup
  Originální design
  Školení
  Open-source

  Na míru
 • Bronze

  Ikonka01 - obrázek
  Ikonka02 - obrázek
  Ikonka03 - obrázek
  Micro web

Náš ceník uvádíme infografikou "stupně vítězů" naznačující 3 kategorie vývoje webových stránek: Bronze, Silver, Gold. Na podobné značení narazíte i v referencích a to by Vám mohlo více přiblížit v jaké cenové relaci se vytvořený web pohyboval.

Aktuální hodinová sazba pro většinu prací spojených s vývojem webu je: 650,-/h. (+ 21%DPH)
A právě strávený čas vývojem je to hlavní, co tvoří výslednou cenu.

Kategorie Bronze začíná na ceně od 30 tis. Kč a bude se jednat o pěkný profesionální ale malý web, který bude mít správu obsahu pomocí redakčního systému Joomla a jen pár funkčních rozšíření. Weby v kategorii Silver se pohybují v ceně okolo 80 tis. jsou bohatší na obsah i fuknčnost. Mají již opravdu bohatou výbavu různých rozšíření a funkčností vše dobře propojené a uživatelsky přívětivé. Gold kategorie obsahuje to co předchozí, ale navíc ještě programování funkčnosti na míru a často i silnou marketingovou podporu. Ceny v této kategorii se již pohybují od 130tis. výše. Jistě pak můžeme pokračovat i kategorií Platina atd, protože některé projekty již přesáhly hranici milionu korun, ale to jsou již individuální koncepty.

Protože webové stránky vytváříme nejčastěji, tak si "stupně vítězů" zasloužili tuto přední pozici, ale rádi bychom Vám naznačili i cenotvorbu v jiných odvětvých - odkazy jsou níže...

Potřebujete-li od nás získat více informací, nebo nám zadat realizaci projektu...

kontaktujte nás

Mohlo by vás též zajímat ...

Full servis

Máte nápad, ale nejste si jisti jeho provedením nebo očekáváte..