Responzivní design

Tvorba mobilního webu, aneb Mobile First.

Responzivní design zajišťuje správné zobrazení webové stránky na všech zařízeních (mobil, tablet, počítač). Jednotlivé části u mobilního webu se zmenšují a případně se přeskládají tak, aby byla plocha co nejlépe využitá. Zároveň je zachována dobrá čitelnost textu (ten se příliž nezmenšuje).

Umožňujete uživatelům prohlížet si Váš web pohodlně odkudkoliv? Stále více lidí si prohlíží a bude prohlížet webové prezentace nejen z počítače. Myslete na to při tvorbě webů.

Agionet a responzivní design Plzeň

  • Tvorba mobilního webdesignu: Jdeme s dobou a svým klientů responzivní design nabízíme. Dle průzkumů roste podíl prohlížení webových stránek z tabletů a  chytrých telefonů. Proto mobilní web zvažte.
  • Přetvoření webu na responzivní: Nejdříve posoudíme grafiku a web celkově a podle toho ho předěláme. Nejlepší je od začátku mobilní web postavit na redakčním systému Joomla s vhodnou šablonou. Vyberete si z různých responzivních šablon, nebo si nechte od nás vytvořit nový originální design či design dle Vašich původních stránek.
  • Nejdříve webdesign pro mobil (mobile first): Můžete si nechat vytvořit responzivní design nejdříve pro mobily a až pak pro tablet a PC. Webová prezentace bude bez zbytečné grafiky a nedůležitých informací. Uživatelé internetu chtějí přehledný web obsahující jen podstatné informace.

Přesvědčte se sami o přizpůsobivosti designu nahlédnutím na mobilní weby v našich referencích. Porovnejte podobu webu na svém PC a tabletu/mobilu.

Chcete vědět více o tvorbě webů pro mobily/tablety? Ozvěte se nám. Rádi se o Vaši prezentaci postaráme.

Potřebujete-li od nás získat více informací, nebo nám zadat realizaci projektu...

kontaktujte nás

Více referencí z oblastíDTP a Design Tvorba webových stránek Výběrové

Zůstaňte v obraze - přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Staňte se odběratelem užitečných informací z našeho oboru. Tipy a triky, jak využít potenciál webů, návody na práci s redakčním systémem, SEO, informace o bezpečnosti a mnoho dalšího. Pokud si myslíte, že tyto informace oceníte, vyplňte prosím jméno a e-mail, opište kontrolní kód (captcha) a odešlete.

captcha