Template – grafické šablony - Joomla design

Jak jednoznačně identifikovat webovou prezentací? Odpovědí je originální template, tj. grafická podoba internetové stránky. Grafická šablona bude vycházet přesně z Vašeho oboru, odlišíte se od konkurence a lépe vzhled svého webu propojíte s designem Vaší značky. Podpoříte tak sílu firemní identity.

Zaujměte na první pohled přehledným webem s originální grafickou Joomla šablonou, kterou pro Vás vytvoříme na míru.

Agionet - tvorba šablon Joomla

  • Originální grafické šablony: Navrhneme Vám neotřelou grafickou podobu webu (originální template) na míru. Naši grafici mají mnoholeté zkušenosti. Poradí Vám, i když nebudete vědět, jak pojmout tvorbu web stránky.
  • Animované HTML5+CSS3 prvky: Chcete mít v grafické šabloně flash prvky (animované pohyblivé prvky), video, zvuk atd.? Zařadíme je do ní.
  • Joomla design: Vytváříme grafické šablony hlavně pro Joomlu, kterou máme v malíčku i po programovací a strukturální stránce.

Seznamte se s našimi grafickými šablonami v referencích.

Pro více informací se podívejte na podstránky Tvorba webových stránekJoomla redakční systém.

Máte ještě nějaké otázky či nejasnosti? Rádi Vám je zodpovíme. Oslovte nás prostřednictvím kontaktního formuláře.

Potřebujete-li od nás získat více informací, nebo nám zadat realizaci projektu...

kontaktujte nás

Více referencí z oblastíDTP a Design Tvorba webových stránek Výběrové

Zůstaňte v obraze - přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Staňte se odběratelem užitečných informací z našeho oboru. Tipy a triky, jak využít potenciál webů, návody na práci s redakčním systémem, SEO, informace o bezpečnosti a mnoho dalšího. Pokud si myslíte, že tyto informace oceníte, vyplňte prosím jméno a e-mail, opište kontrolní kód (captcha) a odešlete.

captcha