Profesionální webová vizitka

Chcete, aby Vás zákazníci viděli jako profesionály? Vystupujte tak i na internetu. Webové stránky mohou mít různou podobu. Jednou z nich je webová vizitka. Jde o řešení, které nemá primárně „nalákat“ zákazníky, ale doplnit informace o Vás. Připravíme Vám přehlednou a pěknou web vizitku, které se nemusíte věnovat. Vytváříme i video prezentace, dotykové systémy, animované slidery atd. Dále vylepšujeme redesign loga, zajišťujeme tiskové materiály, grafické návrhy na cokoliv, polepy na auto atd. Využijte našeho umění zaujmout a odprezentovat a dokreslete svou image nejen na internetu.

Lidé jsou dnes zvyklí informace o všem a o všech hledat na internetu. Ať už při výběru služeb a produktů, ale i pro dokreslení představy o firmě, se kterou se už seznámili. Proto byste webovou prezentaci neměli podceňovat, ani pokud nevyužíváte internet primárně ke své propagaci. Pokud už Vás klienti znají, zvažte webovou vizitku.

Mějte pěknou a přehlednou webovou vizitku a ukažte tak svým klientům, že dokážete působit profesionálním dojmem i na internetu. S námi to dokážete.

Agionet a tvorba webových vizitek Plzeň

  • Pěkná a přehledná vizitka: Vytvoříme Vám web, který dokáže zaujmout, ale zároveň je i jednoduchý a nemusíte se mu věnovat. Jde o jakousi „internetovou nástěnku“ se vším důležitým o Vás, a to v přehledné a pěkné podobě.
  • Služby k vylepšení image: Oslovujete lidi správným způsobem? Budujte v nich neustále povědomí o Vaší firmě. My Vám pomůžeme - redesignem loga, vytvořením tiskových materiálů, grafických návrhů na cokoliv, polepů auta...
  • Nejen webová vizitka: Ve svém týmu máme odborníky z mnoha profesí. Díky tomu vytváříme rozmanité prezentace a aplikace, např. video prezentace, dotykové systémy, animované slidery atd.

Ovládáme nelehké umění zaujmout a odprezentovat. Obraťte se na nás a my Vám vytvoříme webovou vizitku na míru, či Vám navrhneme další služby k vylepšení image.

Podívejte se na některé námi vytvořené webové vizitky:

www.ceosdata.com, www.saint-gobain-sekurit.cz, www.labarbera.cz, www.intergast.cz

Kdy webová vizitka nestačí?

Webová vizitka slouží pro doplnění informací a dokreslení image, ne k aktivní propagaci. Chcete získat nové zákazníky prostřednictvím své webové prezentace? V tom případě Vám vizitka nestačí a potřebujete přidat více textu se zajímavým obsahem. Zde nastupují naši odborníci z oblasti internet marketingu a SEO specialisti. O tomto tématu najdete informace v článku SEO optimalizace webu
Hledáte-li nejlepší řešení pro Vás, seznamte se s naší další tvorbu webových stránek.

Potřebujete-li od nás získat více informací, nebo nám zadat realizaci projektu...

kontaktujte nás

Více referencí z oblastíDTP a Design Tvorba webových stránek Výběrové

Zůstaňte v obraze - přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Staňte se odběratelem užitečných informací z našeho oboru. Tipy a triky, jak využít potenciál webů, návody na práci s redakčním systémem, SEO, informace o bezpečnosti a mnoho dalšího. Pokud si myslíte, že tyto informace oceníte, vyplňte prosím jméno a e-mail, opište kontrolní kód (captcha) a odešlete.

captcha