Tvorba webových stránek (schéma, infografika)

Webové stránky tvoříme již velice dlouho a často naše klienty seznamujeme s jejich přípravou a zasvěcujeme je do tajů tvorby webových stránek. Napadlo nás udělat obecnější infografiku, která by oblast webdesignu popisovala a mohla by "téměř laika" seznámit s možnostmi tvorby a službami, které nabízíme. Posuďte sami, zda se nám to povedlo ... 

Předkládáme Vám názorné schéma tvorby webových stránek, které má napomoci pochopení celého procesu tvorby rozdělením do jednotlivých fází a celků. Většinou u konkrétního projektu nerealizujeme všechny služby, ale velice často z každé fáze tvorby realizujeme alespoň něco. Velice našim klientům doporučujeme se zaměřit na Přípravnou fázi, protože již zde se může přijít na mnoho pěkných myšlenek a ušetří se klientovo peníze, protože když se na něco přijde, až když je projekt v testování nebo ostrém provozu, tak je úprava mnoho násobně dražší. Někteří klienti již přicházejí s velice kvalitním zadáním a realizační studií tvorby webu a tak velkou část z fáze PŘÍPRAVA a třeba i část z bloku DESIGN můžeme přeskočit a využít zdroje od klienta. Naopak velmi často přichází klient pouze s IDEOU a náznakem toho, čeho by chtěl dosáhnout, pak je vhodné udělat i studii budoucí výnosnosti projektu a internet marketingovou úvahu/návrhy.

Protože se v oblasti webdesignu pohybujeme opravdu dlouho, tak můžeme poradit, analyzovat, připravit podklady a dokonce i obsah celého či části webu... Více naleznete ve schématu.

Pokud potřebujete infografiku Tvorba webových stránek v PDF pro studijní účely, můžete si ji stáhnout (500 kB), jen prosím zachovejte copywrite, který náleží Agionetu.

Pokud jste ve schématu nenalezli vše, tak je to v pořádku - nabízíme i další služby, které se do grafu nedostaly. Kontaktujte nás a můžeme i pro Vás nalézt správně řešení.

Potřebujete-li od nás získat více informací, nebo nám zadat realizaci projektu...

kontaktujte nás

Více referencí z oblastíDTP a Design Tvorba webových stránek Výběrové