Web není jen grafický design

K tvorbě webu se dá přistoupit různými způsoby. To se promítne nejen do jeho podoby, ale hlavně do jeho přínosu, potažmo výdělečnosti. Chcete, aby Váš web skutečně vydělával? Nespokojte se jen s tím, že bude mít pěkný grafický design. Věnujte pozornost i jeho kvalitě po technickémarketingové stránce.

Budete-li vybírat web jen podle ceny, zapadne v konkurenci a nepřinese Vám kýžený výsledek. Nedopusťte to.

Jak u nás probíhá tvorba webu?

  • Analýza: Zajímáme se o Vaše představy, cíle a další informace, které nám umožní připravit skutečně přínosný web. 
  • Návrh funkčního designu: Pokud se návštěvník na webu nezorientuje a nedostane rychle informace, odchází. Funkční design ho odejít nenechá.
  • Grafika: Zajímáme se o nové trendy a jdeme s dobou. Víme, co uživatele přiměje vracet se na Vaše internetové stránky, případně Vás doporučit dalším lidem.
  • User Experience: Námi vytvořené weby jsou uživatelsky přívětivé. Snadno se ovládají na jakékoli úrovni i v techničtějších částech funkčnosti webu.
  • Kvalitní redakční systém: Dá Vám široké možnosti využití a zároveň se pohodlně ovládá.
  • Programování speciální funkčnosti: Řekněte si, co byste chtěli na webu mít (speciální funkce eshopu, speciální komponenty správy firem atd.) a my to naprogramujeme. Nevíte co chtít? Poradíme Vám.
  • Vázání na již existující systémy třetích stran: Zefektivníme Vám práci propojením zdroje pro eshop, importy, exporty, napojení na účetnictví, exekuční servery, platební brány atd.
  • Integrace SEO: Dostaneme Vás na vyšší příčky ve vyhledávačích. Web tak bude dostupnější pro uživatele.
  • Výstupní protokol a testování: Ověříme, jestli vše funguje tak, jak má. 

... A nezapomínáme ani na postrealizační servis

Vytvořením webu nekončíme. Nabízíme Vám i postservis zaměřený na SEO offpage, tedy propagaci Vaší prezentace na jiných internetových stránkách. Rozsah těchto služeb si sami určete. Realizujeme PPC kampaně, umisťujeme zpětné odkazy, vyhodnocujeme statistiky a hledáme nová efektivnější řešení pro Váš web, věnujeme se internetovému marketingu... Zkrátka děláme vše pro Vaše zviditelnění.

Chcete, aby Váš web byl více než jen pěkná grafika? Obraťte se na nás. Máme četné zkušenosti nejen s tvorbou webů, ale především s tvorbou webů, které skutečně vydělávají.

Potřebujete-li od nás získat více informací, nebo nám zadat realizaci projektu...

kontaktujte nás

Více referencí z oblastíDTP a Design Tvorba webových stránek Výběrové

Zůstaňte v obraze - přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Staňte se odběratelem užitečných informací z našeho oboru. Tipy a triky, jak využít potenciál webů, návody na práci s redakčním systémem, SEO, informace o bezpečnosti a mnoho dalšího. Pokud si myslíte, že tyto informace oceníte, vyplňte prosím jméno a e-mail, opište kontrolní kód (captcha) a odešlete.

captcha