Martin Kotouč - krátký životopis

Ing. Martin Kotouč (* 1971)

Vystudoval obor Softwarové inženýrství na Západočeské univerzitě v Plzni. V rámci studia se intenzivně věnoval 2D a 3D animaci.

Svou vášeň pro grafiku, design, animaci i DTP po promocích rozvíjel v Plzeňských studiích.
Po otevření státních hranic začal v roce 1990 hodně cestovat.

V roce 1999 společně se svým kamarádem založili společenství Agionet, kde nejprve začali tvořit animace, vizualizace, 3D modely, firemní weby, ale i programovali různé aplikace. V té době zároveň školili lokální veřejnost, aby uměla pracovat s internetem. Postupem času do své firmy začali přibírat nadšence z různých grafických odvětví včetně kameramana, střihače i člověka na post produkci.

V roce 2007 z toho společenství vznikla firma s ručením omezeným, kterou Martin Kotouč založil a dodnes jí vede jako jednatel. V současné době se v Agionetu s kolegy zaměřuje na vytváření webových prezentací, velké internetové aplikace a minoritně pak na dotykové či video prezentace.

Jeho snad největším koníčkem je vedle lyžování, cyklistiky a hraní squashe jezdit s kamarádem (režisérem) filmovat různé dokumenty do zahraničí pro Českou televizi.

Zpět na O nás

Potřebujete-li od nás získat více informací, nebo nám zadat realizaci projektu...

kontaktujte nás

Zůstaňte v obraze - přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Staňte se odběratelem užitečných informací z našeho oboru. Tipy a triky, jak využít potenciál webů, návody na práci s redakčním systémem, SEO, informace o bezpečnosti a mnoho dalšího. Pokud si myslíte, že tyto informace oceníte, vyplňte prosím jméno a e-mail, opište kontrolní kód (captcha) a odešlete.

captcha 

... a co o nás říkají naši klienti?