Vlastní projekty společnosti Agionet

Od roku 2008 se naše společnost začala věnovat i jiným odvětvím, než je programování a webdesign na zakázku. Velice dobře v nich nabyté zkušenosti využíváme. Zřídili jsme a provozujeme následující projekty a několik dalších webových stránek.

Dotykový displej a prezentace
(www.dotykovy-system.cz)

logo_dotyk_2Pojďte spolu s námi okusit kouzlo dotyků pro ovládání počítačů a další moderní techniky. Představte si, že všechny informace, které můžete mít, jsou nyní na dosah konečků Vašich prstů... To umožňuje náš DOTYKOVY-SYSTEM.CZ.

Důvodem pro volbu dotykového ovládání je jeho přirozenost, neboť nejjednodušším a nejvíce intuitivním způsobem, jak si o něco řekneme je, že na daný objekt ukážeme, případně se ho dotkneme. Zkrátka k ovládání takovýchto zařízení potřebujeme jen to, co má valná většina z nás už od narození, a to jsou ruce, konkrétně prsty.


ERP-e Ekonomický a logistický webový systém
pro střední společnosti (www.erp-e.cz)

erp-e-bannerHodně zajímavá se nám nyní zdá nabídka pro malé a střední společnosti, které doposud svou agendu organizují pomocí excelových tabulek, wordových dokumentů, šanonů, ústřižků a poznámek na papírcích.

My Vám nyní nabízíme vše v jednom uceleném programu-aplikaci fungujícím na internetu (popř. intranetu/LAN). Tento systém patří mezi tzv. ERP systémy (Enterprise Resource Planning /ERP/ je informační systém, který integruje a automatizuje velké množství procesů souvisejících s produkčními činnostmi podniku; zahrnuje v sobě moduly pro komplexní řešení správy společnosti: výroba, logistika, distribuce, správa majetku / sklad, prodej, fakturace a účetnictví) – více na vlastních webstránkách ERP-E.CZ.


Elektronická PF přání
(www.e-pf.cz)

e-pf logoJiž několik let děláme pro naše zákazníky animovaná PF. Od sezóny 2009/2010 jsme pro tato přání vytvořili samostatnou webprezentaci, naši nabídku rozšířili a pro sezónu aktuální ji oblékli do nového :-). Na E-PF.CZ naleznete nejen animované novoročenky, ale i elektronické pohlednice (e-pohlednice), tištěná PFnovoroční přání na zakázku.

mrazik thumb1Elektronické přání má nesporné výhody:

  • je ekologické
  • je finančně výhodné
  • je moderní
  • můžete jej poslat na poslední chvíli

Chcete-li být netradiční, připravíme Vám animované PF – možná je i minihra, novoroční přání k rozesílání e-mailem, obrázkové novoročenky pro tisk nebo originální PF přání na míru přímo dle Vašich představ.


Webdesign-plzen.cz

Protože tvorba webových stránek je pro nás klíčový obor, vytvořili jsme pro něj samostatné webové stránky, které jsou pojaté stylem "flat design" téměř i "one page" - podívejte se: www.webdesign-plzen.cz


Od roku 2018 též provozujeme webovou službu správy a hlídání REVIZÍ v rámci systému FACILYTY - např.:

https://kral.facman.cz


Další námi provozované webové stránky:

byt-druzstvo.cz

Zpět na O nás

Společnost Agionet se nevěnuje pouze tvorbě webových stránek. Naše portofolio jsme během několika let rozšířili o dotykové systémy, elektronická novoroční přání, podnikové informační systémy. 

Potřebujete-li od nás získat více informací, nebo nám zadat realizaci projektu...

kontaktujte nás