Vytváříme velké webové / internetové projekty

Kromě webových prezentací vytváříme i internetové aplikace pro komunikaci mezi společností a klienty/partnery nebo pro řešení logistiky a řízení uvnitř společnosti. Pro velké projekty využíváme jazyk PHP a např. Nette Framework. Nette framework je softwarová struktura pro podporu při programování přinášející zrychlení vývoje. Výhodou využití frameworku Nette je hlavně to, že už v něm některé prvky/funkce existují a některé nové si dopisujeme. V minulosti naprogramované části je pak možné aplikovat i do úplně nových webů. Nemusíte tedy platit celé programování od samého začátku. Občas se stává, že ušetříme 20-40% času vývoje tím, že využijeme již naprogramovaných funkcí “jádra”, které si dlouhodobě rozšiřujeme. 

Někteří naši zákazníci potřebují aplikace sestavené přímo na míru podle jejich potřeb. Originální aplikace jim pak pomáhají zlepšit organizaci práce. Představíme Vám několik internetových / webových aplikací, které jsme sami vyvinuli.

Pro železniční společnost České dráhy, a. s. jsme navrhli a realizovali ERP rental systém (v referencích: cd-rental-planovaci-system-pro-ceske-drahy). Tento systém byl vyvinutý přímo na míru podle přesných požadavků. Využívá se ke spolupráci se skladem reklamních předmětů a marketingových pracovníků. Jedná se o nástroj pro plánování marketingových akcí a jejich správu. Obsahuje přehledné výpisy skladů, míst, kontaktů a událostí (ty vypisuje přímo v kalendáři). Díky propojení s čárovými kódy má firma přehled o stavu materiálů, inventáře a zásob na skladě.

Pro Divadlo J. K. Tyla (DJKT) v Plzni jsme v roce 2015 vytvořili nový nadstandardní web djkt.eu (v našich referencích: djkt.eu). Cílem bylo přiblížit veřejnosti přehled incenací, kolik souborů se na chodu divadla podílí, že je možné vybrat si ze třech scén a mnoho dalších informací. Požadavkem klienta bylo, aby se dal obsah webu jednoduše upravovat. Důraz kladli především na přehlednost a uživatelskou přívětivost a rychle se dostat tam, kam je právě potřeba. Pomocí XML souborů je web automaticky synchronizován s prodejem vstupenek. Na webu djkt.eu najdete také různé urychlovací funkce – malý kalendář, rychlý přístup k aktuálním hrám, filtry nad repertoárem, vyhledávání, atd.

Pro společnost Abstrakt, která se zabývá reklamním polepem aut společnosti Geis po celých Čechách, jsme na frameworku Nette realizovali speciální aplikaci Abstrakt-Geis včetně dalších rozšíření (v našich referencích: Abstrakt-Geis)Zadáním bylo vytvoření aplikace na míru tak, aby se pomocí ní daly snadno organizovat zakázky. Navíc jsme dostali za úkol naprogramovat webovou aplikaci tak, aby umožňovala přihlašování uživatelů s různými právy, zajistila editaci a posílala notifikaci. Vzniklou webovou aplikaci jsme designovali a stylovali CSS, aby byla přehledná a moderní. Systém lze dále napojit na firemní projektový manager apod. Už jsme pracovali na více podobných projektech. 

Závěrem

  • V designu i programování se soustředíme na návštěvníky webových stránek (UX). Při tvorbě rozsáhlých webů je nejdůležitější, aby se v nich uživatelé snadno zorientovali a mohli se plně soustředit na jejich obsah.
  • Většinu prezentačních webů tvoříme v redakčním systému Joomla. Do Joomly může být naprogramováno několik dalších komponent, modulůpluginů. Pro weby poskytujeme také následnou technickou správu a školení uživatelů.
  • Aplikační weby zase raději vyvíjíme na bázi PHP jazyka s využitím Nette frameworku a našeho již celkem mohutného jádra.

Souhrnný článek a sekce Vývoj - Programování přináší mnoho dalších informací. Můžete též oslovit naše zkušené programátory skrze naše projektové managery.

Můžete se podívat na reference v sekci Pogramování, vývoj aplikací:, nebo do našich Výběrových referencí z různých oblastí. 

Zpět na O nás

Potřebujete-li od nás získat více informací, nebo nám zadat realizaci projektu...

kontaktujte nás

... a co o nás říkají naši klienti?