Tvorba internetového obchodu

„Necháme si vytvořit internetový obchod a začneme jeho prostřednictvím vydělávat peníze.“ To je představa mnohých lidí. Konkurence je však velká a nestačí mít „prostě nějaký“ eshop. Nešetřete proto na počátečních nákladech za každou cenu. My Vám internetový obchod nejen nainstalujeme, nastavíme, naplníme a zprovozníme, ale zároveň Vám nabídneme další služby pro zvýšení jeho funkčnosti. Mějte profesionální eshop.

Internetové obchody jsou rozšířené. Čtete-li tyto řádky, zřejmě si také uvědomujete jejich četné výhody. Řešení pro eshopy jsou mnohá. V základu rozlišujeme tvorbu vlastního internetového obchodu či jeho pronájem.
Tvorba vlastního eshopu je cenově náročnější, ale v mnoha ohledech lepší. Pořídíte-li si levné řešení, získáte „možnost prodávat přes internet“. Chcete-li však řešení přesně odpovídají Vašim požadavkům i nárokům klientů, svěřte zřízení internetového obchodu nám. Jděte profesionální cestou.

Agionet a tvorba internetového obchodu

  • Internetový obchod jako „dílo“ mnohých odborníků: Zapojujeme do tvorby eshopu profesionály z více odvětví - projektového manažera, marketingového specialistu, SEO odborníka, grafika, kodéra a programátora. Díky tomu tvoříme promyšlené a precizně zpracované internetové obchody.
  • Eshop na míru: Vyjdeme vstříc Vašim specifickým požadavkům. Zřízení internetového obchodu s využitím správných komponent je pro profesionála snadné. Eshop rychle nainstalujeme, nastavíme, naplníme a zprovozníme.
  • Vyhodnocování eshopu a internetový marketing: Sledujeme a vyhodnocujeme návštěvnost eshopu a na základě toho ho vylepšujeme. Používáme rovněž další komponenty pro SEO optimalizaci a nezapomínáme ani na internetový marketing.
  • Komponenta VirtueMart redakčního systému Joomla: S tvorbou eshopu na této komponentě máme bohaté zkušenosti. VirtueMart umí administrovat zboží, dělit jej do kategorií, pracovat s klientskými skupinami, slevami atd. Obsahuje objednávkový systém, dopravu, platební metody a napojení na různé platební brány. Dotváříme a programujeme i nové moduly a pluginy pro rozšiřující funkce. Váš eshop rychle propojíme se systémem, ve kterém vedete sklad zboží i účetnictví (Pohoda, Money i další).
  • Elektronický obchod na Facebooku: Mnozí prostřednictvím Facebooku svůj eshop propagují. A co takhle ho mít přímo na něm? Pro vyšší zisky využívejte plně výhod sociální sítě.
  • Další platformy pro tvorbu internetového obchodu: Kromě VirtueMart a Joomle používáme pro tvorbu eshopu i Magento. Hodí se pro náročné elektrické obchody se specifickými požadavky. Vytvoříme rovněž eshop na zakázku od nuly s použitím jiných frameworků. To je ideální pro velice sofistikované systémy.

Podívejte se na naše reference webové stránky na systému Joomla.

Profesionální internetový obchod nezapadne mezi ostatními. Kontaktujte nás a my Vám ho vytvoříme.

Potřebujete-li od nás získat více informací, nebo nám zadat realizaci projektu...

kontaktujte nás