SEO webdesign - optimalizace webu

SEO optimalizace webutvorba webu v dnešní době jde ruku v ruce. Nelze vytvořit webové stránky a tím končit. Je nutné zárověň udělat SEO optimalizaci webu a nejlépe najít i metodu propagace web stránek v rámci internetu. SEO v češtině znamená optimalizace pro vyhledávače a obsahuje mnoho činností, které je třeba pro www stránky udělat (podpořit je) a hlavně co přímo na www stránkách změnit-upravit, aby vyhledávacím serverům nabízely přesně ta slovíčka, které hledá Váš budoucí klient.

SEO webdesign - optimalizace webu

SEO služby = optimalizace pro vyhledávače (servery Seznam.cz, Google.com a další)

SEO optimalizace = úprava webových stránek takovým způsobem, aby byly lépe zpracovatelné vyhledávacími roboty. Cílem je dosažení vyšších pozic ve vyhledávání.

SEO začíná analýzou klíčových slov, které používá vaše cílová skupina proto, aby vyhledala Vaše výrobky a služby.

SEF = vytvoření tzv. pěkné URL adresy (místo těch složitých serverových)

Poskytujeme komplexní SEO služby, které Vám pomohou zvýšit návštěvnost Vašeho webu a tím i zvýšit Vaše výdělky. Součástí vytvoření internetové prezentace je základní SEO optimalizace zdarma. SEO optimalizaci zdarma poskytujeme vybraným webům za předem dohodnutých podmínek. 

Pro ty, kdo mají zájem o ještě větší přiblížení oblasti SEO, jsme připravili článek Co je SEO? a z něho několik dalších odkazů.

Prvním krokem by mělo být zodpovězení otázky: "Čeho chceme vlastně dosáhnout?"
Odpověď typu: "Abychom byli v Seznamu nebo Google dobře hodnoceni" – to je málo a vlastně Vám to nemusí vůbec nic přinést. Lépe je, abyste měli větší návštěvnost - a ještě lepší, aby na Vaše stránky přicházela především Vaše cílová skupina. Proto by se na počátku měla vytipovat slovíčka, která zadává Vaše cílová skupina, když hledá Vaše služby – a to je úkol i na Vás. Více o tomto je napsáno v článku Tvorba webových stránek (co si připravit).

Seznam služeb:

 • analýza klíčových slov
 • ruční registrace do katalogů
 • linkbuilding – tvorba zpětných odkazů
 • SEO statistiky
 • tvorba webových stránek
 • webdesign SEO, reklama
 • SEO analýza webu
 • výměna odkazů
 • SEO nástroje

SEO analýza webu

Provedeme Vám úplnou SEO analýzu webu, která se skládá z několika částí:

 • úprava struktury HTML kódu a jeho délky (velikosti)
 • změna hodnotných tagů (TITLE, nadpisy apod.)
 • zvýraznění klíčových slov
 • další úpravy dle výsledků analýzy KW (keywords), copywriting (psaní poutavých textů jak pro návštěvníky, tak pro vyhledávače)

Ruční registrace do katalogů a vyhledávačů

Ručně registrujeme Váš web do nejznámějších vyhledávačů a katalogů, jako je www.seznam.cz, www.google.cz a desítky dalších... Výsledkem bude řada kvalitních zpětných odkazů vedoucích na Váš web.

Linkbuilding – tvorba zpětných odkazů

Budování zpětných odkazů napomáhá ke zlepšení pozic ve vyhledávačích a přivádí tak nové návštěvníky. Zpětné odkazy lze získat hned několika způsoby, a to registrací do katalogů, vzájemnou výměnou mezi různými weby (ideálně podobně zaměřenými), nebo registrací do systému lišt zpětných odkazů (placené). Pokud na Váš web vede spousta zpětných odkazů, vyhledávač zvyšuje jeho důležitost, a tak se i posouvá na vyšší pozice ve vyhledávání.

SEO statistiky

V této fázi budeme Váš web sledovat pomocí různých nástrojů (Google Analytics, audity návštěvnosti), které nám napoví, jak účinná byla naše kompletní SEO optimalizace. Součástí je monitorování pozic ve vyhledávačích, sledování návštěvnosti stránek a v neposlední řadě i sledování konkurence.

Garance optimalizace pro vyhledávače SEO

V SEO je velice složité cokoli garantovat, jelikož nikdo přesně neví, jak vyhledávače pracují a hodnotí www stránky. Nejsme schopní Vám garantovat první stranu, konkrétní umístění, navýšení ranků nebo cokoli jiného. Ale vždy se pro Vás snažíme udělat maximum a pokud byste chtěli nějaké záruky umístění apod., lze se vždy dohodnout na konkrétních podmínkách – rádi Vám vyjdeme vstříc s jakýmkoli požadavkem!
 

Ceník SEO webdesign služeb     Více článků: SEO optimalizace a internetový marketing

Zpět na Strategie

Potřebujete-li od nás získat více informací, nebo nám zadat realizaci projektu...

kontaktujte nás

Ukázka práce z oblasti Strategie