bohemia-kur-reisen-hp

Bohemia Kur und Reisen – web německé cestovky

Nové webové stránky na redakčním systému Joomla! s naprogramováním komponenty pro hotely a pobyty pro cestovní kancelář Bohemia Kur und Reisen, Sarka Zlamal, Reisevermittler.

Společnost Bohemia Kur und Reisen se specializuje na zprostředkování pobytů v českých lázních pro německou klientelu. Naše spolupráce začala poptávkou na vytvoření nového prezentačního webu a aplikace pro správu nabídek pobytů.

Při tvorbě nové aplikace jsme navazovali na existující web, který byl psaný v jazyce PHP, byl plně funkční, ale technologicky již nevyhovoval moderním nárokům.

Jeden z důležitých požadavků na novou aplikaci byl snadná a spolehlivá správa obsahu. Tato cestovní kancelář nabízí pobyty v padesátce lázeňských domů a hotelů v pěti městech. Nabízejí sezónní pobyty (Silvestr, Vánoce, Velikonoce a podobně), často nabízejí i akční a mimořádné pobyty a slevy. Pro správu velkého počtu nabídek bylo tedy potřeba vytvořit přehledné a uživatelsky příjemné prostředí.

Pro splnění těchto požadavků bylo nutné vytvořit komponentu na míru, komponenta byla vytvořena v prostředí CMS Joomla! s využitím PHP a MySQL.

Na veřejné části webu jsme tvořili desing tak, aby oslovil tradiční klientelu, která navštěvuje české lázeňské domy zpoza blízkých hranic. Součástí veřejné části je přehledné menu s možností pokročilého vyhledávání pobytů podle zadaných parametrů, jako například termín, úroveň hotelu, nabízené služby a mnoho dalších.

Web byl tvořen tak, aby se dobře zobrazoval i na mobilních telefonech, nechybí provázání například na komunikátor WhatsApp.

www.bohemia-kur-reisen.de

Potřebujete-li od nás získat více informací, nebo nám zadat realizaci projektu...

kontaktujte nás

... a co o nás říkají naši klienti?

Zůstaňte v obraze - přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Staňte se odběratelem užitečných informací z našeho oboru. Tipy a triky, jak využít potenciál webů, návody na práci s redakčním systémem, SEO, informace o bezpečnosti a mnoho dalšího. Pokud si myslíte, že tyto informace oceníte, vyplňte prosím jméno a e-mail, opište kontrolní kód (captcha) a odešlete.

captcha