GERMANY  united kingdom  Flag of Russia-30x20b
Hledat

Marketing

Internetový marketing, SEO

"Neděláme, co nám klient řekne, dokud se nepřesvědčíme, že to potřebuje." - I o tom je Internet marketing. Ale podstata je především v komunikaci na základě digitálních technologií (nástroje z oblasti internetu, mobilních telefonních komunikací a digitálních komunikačních prostředků). Velice silným pomocníkem je též technika SEO (optimalizace pro prohlížeče), která pomáhá lepšímu umístění vašich prezentací ve vyhledávání na klíčová slova. Ale je toho mnohem více.

K tématu: Internetový marketing jsme Vám vybrali několik zajímavých článků, které stojí za přečtení ...

SEO webdesign - optimalizace webu

SEO optimalizace webu a tvorba webu v dnešní době jde ruku v ruce. Nelze vytvořit webové stránky a tím končit. Je nutné zárověň udělat SEO optimalizaci webu a nejlépe najít i metodu propagace web stránek v rámci internetu. SEO v češtině znamená optimalizace pro vyhledávače a obsahuje mnoho činností, které je třeba pro www stránky udělat (podpořit je) a hlavně co přímo na www stránkách změnit-upravit, aby vyhledávacím serverům nabízely přesně ta slovíčka, které hledá Váš budoucí klient.

Celý článek...

Internetový marketing – úvod

Budeme-li parafrázovat jeden výrok, tak internet marketing je něco jako záhada Lochneské příšery. Všichni o tom mluví, každý o tom něco slyšel nebo četl, všichni by na to hravě přišli, ale nikdo vlastně pořádně neví, jak na to.

Celý článek...

Internetový marketing – Jak správně nastavit web

Vytvořili jste báječnou webovou prezentaci a naplnili jí obsahem. Nyní už jen stačí, aby jí začali navštěvovat uživatelé. Vyhledávače stránky zaindexují a začnou na ně brzy zobrazovat odkaz. Je ale vše opravdu vytvořeno tak, aby se vyhledávací roboti dostali snadno k náležitým informacím?

Celý článek...

Online marketing

Nepřináší Vám vaše internetová prezentace takový zisk, jaký jste si představovali? Chcete, aby Váše web byl vidět mezi prvními ve vyhledávačích? Chcete mít na svém webu kvalitní texty? Se všemi výše uvedenými otázkami Vám můžeme pomoci. Spolu s naší firmou Vám připravíme kvalitní marketingový plán.

Celý článek...

Registrace v katalozích

Velkou službu pro Vaše nové www stránky udělá registrace do cca 150 až 1000 českých katologových serverů.

Tím vznikne mnoho nových odkazů na Váš web – dostane se na ně více návštěvníků a hlavně vyhledávací servery typu Seznam a Google jim dají vyšší hodnocení.

Celý článek...

Společnosti, které nám svěřili tvorbu prezentace / aplikace (VÍCE V REFERENCÍCH)

pilsner urquell logo grey panasonic logo 100px grey scott logo grey univerzita karlova grey hannah logo 100px grey primalex logo grey stock plzen logo 100px grey zcu logo 100px grey techmania gray 100px divadlo alfa logo 100px grey Okal zoo Plzen rodenstock Plzensky kraj2 cesky truhlar Kozeluha