GERMANY  united kingdom  Flag of Russia-30x20b
Hledat

Programování

Programování

Programování, vývoj, design, ... zkrátka tvorba webových aplikací na míru je jednou z našich stěžejních činností. Řekněte nám své požadavky a my je zrealizujeme. Programování webových aplikací na míru zvládáme na jedničku. Zkušenosti máme i s tvorbou rozsáhlých internetových aplikací. Při vývoji webových stránek / projektů menšího a středního rozsahu využíváme především možností systému Joomla s různými rozšířeními: eshop VirtueMart, K2, RS Forms, Events, Phoca, ...

Pro větší webové projekty využíváme různé frameworky např. Nette nebo i opensource systém Dolibarr a mnoho dalších. K tvorbě využíváme i Microsoft .NET. Připravujeme Joomla rozšíření, ERP (informační firemní systémy), dotazníkové a databázové systémy, věrnostní programy a mnohé další. 

Programujeme i prezentační multimediální systémy (většinou dotykové) přímo na míru a mobilní aplikace, které často napojujeme na webové servery z nichž čerpají data a synchronizují obsah. 

Širokou škálu námi vytvořených projektů dokreslují reference z oblasti programovánímultimedia a webdesign.

K tématu: Programování a tvorba webových aplikací jsme Vám vybrali několik zajímavých článků, které stojí za přečtení ...

Tvorba webových aplikací

Vyvíjíme různé webové aplikace. Uplatníte je v rozmanitých podnikových a informačních systémech, internetových obchodech, online aukcích atd. Sdělte nám své nároky a my Vám navrhneme řešení. Vyberete si z již hotových programů, ale máme bohaté zkušenosti i s vývojem / tvorbou internetových aplikací na klíč. Usnadněte si správu internetové stránky a zvyšte interakci mezi ní a uživatelem. Váš web bude efektivnější.

Celý článek...

Tvorba internetového obchodu

„Necháme si vytvořit internetový obchod a začneme jeho prostřednictvím vydělávat peníze.“ To je představa mnohých lidí. Konkurence je však velká a nestačí mít „prostě nějaký“ eshop. Nešetřete proto na počátečních nákladech za každou cenu. My Vám internetový obchod nejen nainstalujeme, nastavíme, naplníme a zprovozníme, ale zároveň Vám nabídneme další služby pro zvýšení jeho funkčnosti. Mějte profesionální eshop.

Celý článek...

Redakční systém Joomla

Redakční systém Joomla umožňuje jednoduchou a rychlou správu obsahu internetových stránek. Je zdarma, včetně většiny rozšiřujících modulů, komponent, pluginů a dalších nástrojů. Díky velkému množství komponentů vyhovuje většině požadavků na vývoj software. A když nám při tvorbě webových prezentací bude nějaké rozšíření chybět? Jednoduše si ho naprogramujeme. Poznejte výhody redakčního systému Joomla.

Celý článek...

ERP – informační systém pro správu společnosti

Zajišťujete správu a organizaci agendy společnosti a stále ještě nevyužíváte k tomu určený informační systém? Pravděpodobně se ztrácíte v rozmanitých word dokumentech, excelových tabulkách, poznámkách na papírcích a v dalších zdrojích informací – vytvořených Vámi i kolegy.

Neztrácejte přehled o vlastním podnikání. Řešením je podnikový informační systém (ERP). Říkáte si, že Vaše firma je natolik specifická, že žádný ERP systém Vám nemůže plně vyhovovat? Věřte našim zkušenostem a svěřte nám vývoj softwaru.

Celý článek...

Dotazníkový systém

Pořádáte soutěž, anketu, dotazníkové šetření? Potřebujete formuláře pro e-learning, školení, administrativu?

Chcete spolehlivé on-line dotazníky s ochranou proti podvodům a možností vyhodnocení? Agionet má řešení!

Celý článek...

On-line platební systémy

Moderní doba si žádá moderní technologie, a to i v oblasti plateb. Stále více obchodníků i zákazníků preferuje on-line platební systémy. Svěřte nám jejich integraci do webů pro e-shopy, rezervační systémy atd. Zkušenosti máme s programováním různých online platebních nástrojů - PayPal, PayU, GoPay, Super Cash, SMS,...Umožněte zákazníkům provádět platby ve Vašem eshopu jednoduše, pohodlně a hlavně bezpečně.

Celý článek...

Technologie, které používáme

Internet (a vůbec celá oblast IT) je jedna z nejrychleji se vyvíjejících informačních oblastí současnosti. Proto je v tomto oboru nutné se neustále učit a využívat nové technologie. Agionet se snaží využívat nejnovější technologie, ale zároveň z těch starších dále používat ty osvědčené.

Celý článek...

Vývoj software na zakázku

a prodej hotových řešení

Vývoj software na zakázku

Za naši dlouhodobou existenci jsme vyvinuli mnoho webových aplikací, internetových aplikací, software na zakázku, ... Mnoho z těchto aplikací je napsáno přímo klientovi na míru a těžko by se přizpůsobily potřebám někoho jiného, ale některé aplikace, které byly tvořeny na zakázku, jsou natolik obecné a nastavitelné, že je prodáváme dále. Je to určitě výhodné pro zadavatele i následné kupce, protože se rozdělí náklady a prvotní zadavatel dostává bonus v podobě rozšíření aplikace o další funkce.

Celý článek...

Reference: Programování

Vertiv – webový konfigurátorMESS – projekt Lékařské fakulty UK v PlzniTitulkovací systém pro televizní studia (programování)Vývoj ReelCB pro RodenstockProgramování dotazníkového systému typu 360FB - testy a vyhodnocení