GERMANY  united kingdom  Flag of Russia-30x20b
Hledat

Informační podnikový systém ERP

ERP – informační systém pro správu společnosti

Zajišťujete správu a organizaci agendy společnosti a stále ještě nevyužíváte k tomu určený informační systém? Pravděpodobně se ztrácíte v rozmanitých word dokumentech, excelových tabulkách, poznámkách na papírcích a v dalších zdrojích informací – vytvořených Vámi i kolegy.

Neztrácejte přehled o vlastním podnikání. Řešením je podnikový informační systém (ERP). Říkáte si, že Vaše firma je natolik specifická, že žádný ERP systém Vám nemůže plně vyhovovat? Věřte našim zkušenostem a svěřte nám vývoj softwaru.

 

Agionet a podnikové informační systémy

  • Open source Dolibarr: Prošli jsme mnoho webových stránek, vyzkoušeli různá řešení/aplikací a nakonec vybrali jeden systém, který se nám opravdu líbil. Jmenuje se Dolibarr a je to open source. Vyzkoušejte si DEMO ERP systém. Pro přístup použijte jméno: demo a heslo: demo.
  • Informační systém pro správu různých společností: ERP využijete, ať už systém sháníte pro výrobní společnost, velkosklad, maloobchod, společnost zaměřenou na služby či hledáte-li ERP systém pro agenturu realizující projekty.
  • Vlastní podnikový informační systém ERP-e: Vyvinuli jsme na bázi Dolibarru vlastní informační systém. Vznikl podle požadavků půjčoven a společností s rozsáhlým projektovým řízením. Využijete ho pro půjčovny aut a nákladních vozů, půjčovny stavební a zahradní techniky, přepravní a stavební společnosti, firmy realizující koncerty a mnohé další. Podívejte se na více informací o vývoji softwaru ERP-e.

dolibarr-ukazka-01 

 

Prověříme požadavky Vaší firmy a dodáme vám ERP systém nejvhodnější pro Vaše účely.

 

Proč využíváme systém Dolibarr?

Systém Dolibarr je zdarma a přitom Vám dává široké možnosti. Obsahuje:

  • velký propracovaný adresář kontaktů na firmy
  • modul pro zapsání Vaší kompletní nabídky - produkty, služby, propracovaný systém objednávek s vazbou na klienta, sklad atd.
  • víceúrovňový kalendář
  • možnost spolupráce mezi více pracovníky...

Proč byste měli kontaktovat nás, když je systém Dolibarr zdarma? Rozumíme mu. Prošli jsme složitým systém instalace, nastavení a české lokalizace a zpracováváme i různá rozšíření na míru zákazníka. Obraťte se na nás a přesvědčte se o tom, že vývoj softwaru zvládáme na jedničku.

Reference: Programování

Vertiv – webový konfigurátorMESS – projekt Lékařské fakulty UK v PlzniTitulkovací systém pro televizní studia (programování)Vývoj ReelCB pro RodenstockProgramování dotazníkového systému typu 360FB - testy a vyhodnocení