GERMANY  united kingdom  Flag of Russia-30x20b
Hledat

Rádce

Rádce

Chci www stránky a jsem absolutní laik

Možná patříte mezi ty naše budoucí zákazníky, pro které je svět IT španělskou vesnicí. Pokud ano, je následující text určen právě pro Vás. Pokusíme se Vám co nejlidštějším způsobem přiblížit, co vše pro Vás v rámci tvorby www stránek uděláme a připravíme.

Celý článek...

IT slovníček určený široké veřejnosti

Následující minislovníček IT pojmů je určen především Vám, kteří nejste z oblasti počítačových znalců, ale pokud už jste nuceni se touto oblastí zabývat, chcete alespoň trochu rozumět jazyku tohoto podivného kmene tzv. ajťáků. Pokusíme se jeho prostřednictvím co nejlidštějším způsobem přiblížit, co vše pro Vás v rámci tvorby www stránek uděláme, připravíme a o čem že to vůbec mluvíme.

Celý článek...

Jak připravit texty na www

Když připravujete texty na Vaše webové stránky, měli byste o jejich obsahu uvažovat z několika úhlů:

  • návštěvník musí rychle zjistit, zda na Vašich stránkách najde informaci, kterou hledá
  • textu musí rozumět návštěvnická skupina, pro kterou je www prezentace vytvořena(např. široká veřejnost, odborníci, dospělí, děti atd.)
  • úprava textu by měla působit vzhledově organizovaně a přehledně
  • úprava textu by měla korespondovat s grafikou stránek
Celý článek...

Jak připravit obrázky na www

Připravujete-li si obrázky pro Vaše www stránky, ať již do fotogalerie nebo do textu, měly by splňovat následující:

1. obrázek má být ve formátu .jpeg, .gif nebo .png
2. obrázek má být komprimovaný pro www stránky

Celý článek...

Jak se připravit na první schůzku?

Vážení zákazníci,

připravili jsme pro Vás krátký článek, který je určen pro ty z Vás, kteří se teprve chystají k vytvoření vlastní www prezentace.

Často se při zadávání stránek „ztratí“ mnoho času domlouváním „co, jak a proč“.

To stojí čas Vás, nás a tím pádem Vás ve finále i peníze.

Doufáme tedy, že tento malý návod nám dopomůže k rychlejší a efektivnější vzájemné komunikaci.

Celý článek...

Co je SEO?

Zkratka SEO znamená: Search Engine Optimization – optimalizace internetových stránek pro internetové vyhledávače. Wikipedie píše: SEO je metodika vytváření a upravování webových stránek takovým způsobem, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích. Cílem pak je získat ve výsledku hledání ve vyhledávačích, které odpovídá obsahu, pro danou webovou stránku vyšší pozici a tím četnější a zároveň cílené návštěvníky.

Celý článek...

Co je to Joomla?

joomla logo blackJoomla je slovo pocházející z arabštiny a znamená to buď „shluk slov, které dávají smysl“ nebo „dohromady“. Slovo se často používá ve významu „součet“ nebo „suma“ tak, jak je znáte z různých obchodních tabulek apod. Na domovské stránce projektu sice najdete, že Joomla je slovo pocházející ze svahilštiny, ale není to tak úplně pravda. Svahilština je totiž dialektem arabštiny, kdy 95 % slov je plně arabských. Pro spoustu z nás je také důležité, jak toto slovo vyslovovat. Vězte, že výslovnost je [džumlá]. Toto slovo bylo jako jméno zvoleno poté, co vznikl tento projekt a má vyjadřovat společný zájem mnoha lidí vytvořit dobrou věc a podílet se na společném úspěchu.

Celý článek...

Důvěryhodný e-shop

Aby Váš internetový obchod byl skutečně úspěšný, je důležité soustředit se na mnoho aspektů. Pozornost věnujte i celkové důvěryhodnosti e-shopu. Že jste neměli v plánu žádné podvody či jiné nekalosti? Z vlastní zkušenosti víme, že chyb se provozovatelé internetových obchodů často nedopouštějí úmyslně, ale v důsledku své neznalosti. Na co si dát pozor? Seznámíme Vás i Vaše zákazníky s důležitými informacemi souvisejícími s důvěryhodností e-shopu.

Celý článek...

Budování značky prostřednicvím internetu (článek lupa.cz)

zdroj článku: www.lupa.cz/clanky/budovani-znacky-prostrednictvim-internetu (3.5.2010 6:30 Daniel Dočekal)

Celý článek...

Společnosti, které nám svěřili tvorbu prezentace / aplikace (VÍCE V REFERENCÍCH)

pilsner urquell logo grey panasonic logo 100px grey scott logo grey univerzita karlova grey hannah logo 100px grey primalex logo grey stock plzen logo 100px grey zcu logo 100px grey techmania gray 100px divadlo alfa logo 100px grey Okal zoo Plzen rodenstock Plzensky kraj2 cesky truhlar Kozeluha