Jarmark (něco zdarma, něco za peníze)

Za dlouhou dobu, co tvoříme se nám někdy povedlo vytvořit zajímavé menší či větší informační či programové utility/pluginy/komponenty/SW aplikace, které se mohou hodit i dalším lidem a firmám. Dáváme je k dispozici. Snad se nám povede najít čas a postupně tuto sekci doplňit, protože těch věcí je za 20let hodně, ale jsou různě "zapadlé kdovíkde" :-)

Na jiných místech zde na webu jsou uvedeny další webové systémy, které je možné od nás zakoupit a snadno a rychle implementovat (jsou již vytvořené a buď se jen nastavují, nebo Vaše požadavky do nich doprogramujeme). Některé najdete v článku: Vývoj software na zakázku či prodej a implementace hotových řešení? (jedná se o ERP systémy pro půjčovny či projektové řízení firmy, Dotazníkové, Věrnostní, Soutěžní, Rezervační ... Revize a další projekty pro řízení agendy. Některé jsou níže vypsány pod nadpisem "Implementujeme ..."

Jaká je tedy nabídka zde?:

Implementujeme existující

webové systémy a řešení.

Nasazením existujícího systému vám uspoříme náklady
 • Informační portál
  Informační portály pro zpravodajství, e-zin
  Základem informačních portálů je u nás Joomla a pro ni doprogramované komponenty a doplňky. Ukázky jsou v referencích.
 • INTRANET portály a správa dokumentů
  INTRANET a správa dokumentů
  Intranet může mít podobné funkčnosti jako veřejná stránka, ale je nutná registrace. Pro Tesco jsme nasazovali Document management system, pro Zpč. univerzitu informační portál atd.
 • Rental Inventory - správa půjčovny
  Rental inventory system – správa půjčovny
  Webových aplikací pro správu půjčovny a revizí či plánování využití inventáře jsme naprogramovali již několik a je možné je po drobných úpravách snadno využít i pro vás.