Agionet Jarmark - eShop & iStock

Agionet je webdesignové studio (grafika & programování), které funguje již od roku 1999. Do dnes se nám povedlo vytvořit mnoho krásných webových prezentacíužitečných praktických aplikací, dále multimediílní (často dotykové) kiosky a další. Mnoho z nich je možné použít vícekrát, a proto jsme se rozhodli, že je zobecníme, případně vytvoříme administraci s možnostmi nastavení a nabídneme je i dalším tvůrcům či přímým uživatelům po celém světě za mírný peníz k užití a některé i zdarma.

Vše co Vám chceme nabídnout je přístupné přes horní menu. Nyní jsou to především Joomla extensions, ale snad přidáme i fotky, ikonky, vektorové ilustrace, grafické návrhy, videa ..., ale i robusní webové komplexní řešení = webové aplikace. Zdarma budou některé práce nebo i napady, které nestíháme vytvořit nebo nemáme na tak velké projekty investora a tak je dáváme zdarma k inspiraci Vám všem. Některé zdroje a materiály máme jen pro naše klienty, protože jsou nakoupeny pod určitou licencí a my je můžeme použít jen do projektu pro našeho klienta - ty boudou jen pro registrované uživatele přístupné po přihlášení.

Na jiných místech na webu www. Agionet.cz jsou uvedeny další webové systémy, které je možné od nás zakoupit a snadno a rychle implementovat (jsou již vytvořené a buď se jen nastavují, nebo Vaše požadavky do nich doprogramujeme). Některé najdete v článku: Vývoj software na zakázku či prodej a implementace hotových řešení? (jedná se o ERP systémy pro půjčovny či projektové řízení firmy, Dotazníkové, Věrnostní, Soutěžní, Rezervační ... Revize a další projekty pro řízení agendy. Některé jsou níže vypsány pod nadpisem "Implementujeme ..."

Ukázka Joomla extensions k prodeji

Magic Slider (Joomla module)

Magic Slider (Joomla module)

automatic NBSP for Czech (typografie)

automatic NBSP for Czech (typografie)

MindMap obsahu článků (Jarticle  i K2)

MindMap obsahu článků (Jarticle i K2)