Další informace

 • Keywords

  Komunikace

  Strategie

  Průzkum

  Marketing

  Koncept

  Kalkulace

  Smlouva

  Návrhy

  Wireframe

  Design

  Web šablona

  Programování

  Sestavování a instalace

  Nastavování 

  Testování

  Finalizace

  Internet marketing

  Zabezpečení

  Inovace

  SEO

  Webhosting

  Vývoj

Naše práce nekončí u prostého vytvoření webové či jiné prezentace nebo naprogramováním aplikace.
Agionet je webdesign studio s přesahem.

Detailněji o našich dalších činnostech
uvnitř tohoto článku.
 • Dotykové prezentační systémy
 • Multimediální prezentace
 • Prezentační mikroelektronika
 • Odvirování / správa webů
 • Intenet Service (webhosting etc.)
 • Sociální sítě
 • DTP
 • Animace
 • 3D modelování
 • Fotografování
 • Videotvorba
 • Scénář, Dabing, ...

Internetový marketing dá Vašim stránkám srdce. Má tu moc přitáhnout správný okruh návštěvníků, kteří mají o vaši službu zájem. Chcete získat výhodu nad svou konkurencí? Na základě analýzy vám poradíme, kterou cestou se vydat. Pomůžeme s přípravou kvalitního obsahu webu, který je přizpůsobený klíčovým slovům. Pracujeme se SEO optimalizací, PPC kampaněmi a mimo jiné vám i pomůžeme se světem sociálních sítí.

K vývoji webových aplikací vybíráme vždy nejvhodnější platformu. Pro velké systémy na míru většinou PHP + Nette, pro středně velké prezentační/aplikační webové stránky redakční systém CMS Joomla, který následně doplňujeme a upravujeme dle vašich požadavků. Toto řešení je úsporné pro vaši peněženku a lze dosáhnout maximálního výkonu ve velice krátké době. Podle potřeby využíváme i další open source i placené systémy. Je možné vytvořit jednoduchý eshop za použití již existujících komponent, nebo naprogramovat kompletní automatizované řešení eshopu s napojením na platební brány, finanční systén, synchronizaci skladu apod.

Originální grafický design a vizuální styl je to, co Vás spolehlivě odlišuje od konkurence. Webdesign je to první, co zaujme návštěvníky vašich webových stránek. Potřebujete změnu? Pomůžeme Vám nejenom s grafickým návrhem webové prezentace, ale i s tvorbou celkové korporátní identity, loga, přípravou tiskovin a vizitek. S námi budete výjimeční.

Je pro nás důležité pochopit Váš záměr a potřeby i poznat Vaše služby, produkty a klienty. Společně stanovíme jasné cíle webu. Podle toho, co od webu očekáváte, Vám připravíme základní návrh. Na základě našich dlouholetých zkušeností vybereme to nejvhodější řešení. Poradíme Vám, jak se vyvarovat zbytečných chyb a nedostatků. Neváhejte světřit nám všechny Vaše požadavky. Kontaktujte nás.

Ukázka práce z oblasti Strategie

Mohlo by vás též zajímat ...

Audit web stránek

Audit webu se vyplatí, plánujete-li obnovu stávající web prezentace. V rámci..

Analýza webu

K čemu je dobrá analýza webu? Proč a v jakých případech ji potřebuji?..

Online marketing

Nepřináší Vám vaše internetová prezentace takový zisk, jaký jste si..

Zůstaňte v obraze - přihlašte se k odběru našeho newsletteru.

Staňte se odběratelem užitečných informací z našeho oboru. Tipy a triky, jak využít potenciál webů, návody na práci s redakčním systémem, SEO, informace o bezpečnosti a mnoho dalšího. Pokud si myslíte, že tyto informace oceníte, vyplňte prosím jméno a e-mail, opište kontrolní kód (captcha) a odešlete.

captcha